lekarz Mirosław Nasiadko

Ginekolog

Serdecznie Polecam P. Doktora Nasiadko. Jest człowiekiem kompetentnym, uważnym, słuchającym i odpowiadającym na każde pytanie pacjentki. Przyjmuje codziennie więc to bardzo duży plus. Ponieważ zawsze można zasięgnąć jego opinii i rady.. Z całego serca polecam Pana doktora! Ja jestem bardzo zadowolona.

Bardzo goraco polecam tego lekarza. Sympatyczny, bardzo uwaznie slucha pacjentki, odpowiada na wszystkie jej pytania . Poswieca wystarczajaco duzo czasu na wizyte a przy tym jest niedrogi. Nie trzeba umawiac sie na wizyte wczesniej, co jest duzym ulatwieniem. Przyjmuje od poniedzialku do piatku co jest tez plusem.

Leczę się u niego 20 lat i nigdy nie pomyślałam nawet o zmianie

Leczę się u niego 20 lat i nigdy nie pomyślałam nawet o zmianie

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy i jest niedrogi. za cytologię i usg zapłaciłam 80 zł, co jest niewielką kwotą w porównaniu do cen w innych gabinetach. przy tym bardzo sympatyczny i uprzejmy Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam!

Polecam Pana Nasiadko ponieważ spełnia wszystkie kryteria lekarza będącego po prostu czlowiekiem,a tego brakuje niestety lekarzom pracującym w szpitalu :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kołobrzeg"?

Prywatna Praktyka Lekarska

Sławomir Godleś