lekarz Mirosław Ogrodnik

2 lata bez podstawowych badan i proba wyslania nas na invitro z informacja ze jestesmy bezplodni. po wizycie u dr Horaka po dwoch miesiacach zona zaszla w ciaze. dwa zmarnowane lata.

Lekarz,któremu ufałam jako człowiekowi,który dąży do spełnienia macierzyństwa.Niestety się zawiodłam.Nie przyszedł do mnie jako prowadzącą na zabieg tylko wysłał innego lekarza,który na dodatek był nieuprzejmy i oschły.A płaciliśmy za zabieg tak jak inni bardzo dużo pieniędzy,żeby mieć dziecko.Niestety Nie POLECAM Było mi bardzo przykro jak mnie potraktował.żałuje że wychodząć ze szpitala mu tego nie wygarnełam

najbardziej kompetentny i bezinteresowny lekarz jakiego spotkałam

najbardziej kompetentny i bezinteresowny lekarz jakiego spotkałam

leczę się u pana ogrodnika już kilka lat .Jestem bardzo zadowolona pomimo tego,że muszę dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów do gabinetu.

Świetny lekarz, cierpliwy i fachowy. Spokojne, profesjonalne podejście.

Świetny lekarz, cierpliwy i fachowy. Spokojne, profesjonalne podejście.

ma podejście do pacjętki zawsze tłumaczy dany problem ,wyrozumiały i konkretny,dzięki niemu mam dziś dwie córeczki 2letnie,gorąco polecam