lek. stom. Mirosław Olchowski

Najlepszy dentysta w Opolu . Cała moja rodzina tam leczy zęby . Jesteśmy w 100% zadowoleni . Polecam ;)

Jestem bardzo zadowolona, jedyny stomatolog do którego nie boję się iść :) Zawsze na prośbę znieczula ząbek bez wdawania się w dyskusje, że nie trzeba, że nie będzie bolało. Moje zęby, moja kasa, moja sprawa, jak proszę o znieczulenie to widocznie go potrzebuje i tam nie ma z tym problemów. Jeżeli chodzi o wyrywanie to także szybko, sprawnie. Osobiście polecam tego lekarza.

leczę u niego zęby od kilku lat i jestem zadowolona:)

leczę u niego zęby od kilku lat i jestem zadowolona:)

Świadomie próbował zepsuć mi dwa zęby zakładając plomby na próchnicę. Udzielał gwarancji na 6 m-c, a po kilku dniach usłyszałem, że gwarancję dostaje się na pralkę. Żałuję, że z braku czasu nie zgłosiłem sprawy do sądu i cech rzemiosł różnych o odszkodowanie i ukaranie. Stanowczo nie polecam!

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.