lekarz Mirosław Paszkiewicz

Super lekarz.Godny polecenia.Korzystałem z porad innych lekarzy,ale Ten jest zdecydowanie NAJLEPSZY.

Oby więcej takich lekarzy. Serdeczny, uprzejmy, wspaniale dogaduje sie z pacjentami i dokładnie uzasadnia przyczynę dolegliwości. Godny polecenia w rejonie Podkarpackim.

Super lekarz.Byłem z dzieckiem u kilku lekarzy.Dopiero tutaj otrzymałem to co wcześniej oczekiwałem.Dziecko również zachwycone podejściem do pacjenta.

Beznadziejny Lekarz! Spóźnił się około godziny nie uprzejmy i robi wszystko w pospiechu . Nie polecam go nikomu kto nie chce kiedyś tego żałować! Wizyta kosztowała 120 zł cena nie jest adekwatna do wizyty

wspanialy Lekarz oby wiecej takich bardzo serdeczny i cieply wobec pacjenta zyczliwy i wyrozumialy

wspanialy Lekarz oby wiecej takich
bardzo serdeczny i cieply wobec pacjenta
zyczliwy i wyrozumialy

Jest najlepszy na świecie ,doskonale się dogaduje z pacjentami i bardzo pomaga pod kazdym względem.Ja mam wielkie zaufanie do pana doktora i polecam wszystkim.Jest najlepszy

Miły sumpatyczny i kompetentny.Fachowość nie do podważenia.Polecam wszystkim.

Miły sumpatyczny i kompetentny.Fachowość nie do podważenia.Polecam wszystkim.

Lekarz w ogóle taki jak by nie sympatyczny i patrzył tylko jak wyciągasz rękę i dać mu coś w łapę, Nie mam zaufania do tego lekarza, nie wiem dobrze czy mi wypisał dobrze w karcie moja chorobę, , Nie polecam nikomu,

Beznadziejny Lekarz! Nie uprzejmy i robi wszytsko w pospiechu, i nie nie prawidło rozpoznał moją choroba chociaz mam inna? ja nie wiem jak taki lekarz moze byc jednocześnie na tak takim powaznym stanowisku jak orzekanie do słuzby wojskowej. Nie polecam go nikomu kto nie chce kiedys tego załowac!

miły sympatyczny otwarty na pytania,lubią go mali pacjenci (mój syn)zadaje dużo pytań odnośnie pacjenta