dr n. med. Mirosław Pieróg

Kardiolog

Naprawdę jestem zadowolony z pracy Pana doktora. Chodzę do Niego prywatnie. Pełen profesjonalizm i coś, czego jeszcze nie mają młodzi lekarze, uprzejmość i empatia w dobrych proporcjach. Nie uważa się za boga i wsłuchuje się w opinię pacjenta. Mnie pomógł.

To bardzo dobry lekarz. Od razu robi badanie. Wszytsko tłumaczy. Lubi sobie tez pożartować. Jestem z Doktora zadowolona :) Beata B

Beata B

Dla mnie bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz

Dla mnie bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz

Pan Doktor sympatyczny, aczkolwiek zdecydowanie bardzo mało uwagi poświęca pacjentowi.Bardzo ogólnikowo podchodzi do sprawy, rozpatrując ją jedynie obrębie swojej specjalizacji, nie biorąc pod uwagę innych czynników. Nie uzyskałem żadnych nowych informacji i tak naprawdę wychodząc z krótkiej wizyty, odniosłem wrażenie jakbym w ogóle na niej nie był.

uważam tego lekarza za dobrego specjalistę

uważam tego lekarza za dobrego specjalistę

Nie jestem związany z wrocławskim szpitalem, więc ocena moja wydaje się być obiektywna.W czasie czterodniowego pobytu mojej Mamy na oddziale zaburzeń rytmu serca, opieka p.Doktora i całego personelu była wzorowa i godna najwyższego uznania za co serdecznie dziękuję.Jaki dowódca - taki okręt. kmdr por.Jerzy Janik

kmdr por.Jerzy Janik

Leżałam na oddziale zaburzeń rytmu serca w szpitalu wojskowym u pana dr.Pieroga i jestem zaskoczona wspaniałym podejściem pana dr.i całego personelu oddziału do pacjenta. Zapraszam do małych powiatowych szpitali i lekarzy rodzinnych to dopiero doznacie jasności jak się tam traktuje pacjentów (jako zło konieczne. Leczę się od 2006r. i to cały czas na kasę chorych a nie prywatnie. Ten anonimowy pacjent chyba się wstydzi swojego imienia, albo wpisuje się tylko po to aby coś napisać. Wdzięczna za przeprowadzoną operację i pacjentka Renata z Kępna

Moja mama leczysię u doktora 5 lat, wtedy nie przyjmował do 24h w nocy i wydawało się że przejmuje się pacjentem. Teraz nie jest godnym polecenia lekarzem ponieważ robi to dla pienędzy, przepisyje coraz to nowe leki, które nie pomagają, przyjmuje po nocach. Dzwoniłam do niego przez 3 dni azwsze nie miał czasu , a jak sięumówił na godzine to odrzucał połączenie. Dzisiaj po 3 dniach jak zdołałam się dodzwinić ale wcześniej osobiście rozmawiałam i obiecał że odbierze -po rozmowie w jego gabinecie - (mama ma bóle w klatce piersiowej ...

Dzisiaj po 3 dniach jak zdołałam się dodzwinić ale wcześniej osobiście rozmawiałam i obiecał że odbierze -po rozmowie w jego gabinecie - (mama ma bóle w klatce piersiowej i bardzo się żle czuje , ma podobne objawy do zawału ,leczy się u doktora 5 lat)- dzisiaj doktor mi powiedział że nie może jej pomóć, ma iść do jakiejś poradni, holter się zepsół i nie wie kiedy go naprawią ma jechać na jakąś izbe przyjęć i koniec.... Nie jestem z tych co się kłócą, postawa pana doktora jest bulwersująca, nigdy się z tym nie spotkłam, nie jest ważne dla niego pacjent tyklo kasa- jak jest problem to ja nie mam czasu i nie stsety nie mogę pomóc( to słyszałam ). Przepisuje leki jak nie pomagają to następne i tak w kółko- ale przecież należy wykonać badania.
jeśłi ktoś chce chodzić do lekarza to musi być zdroy, nie polecam poważnie chorym.
Nawet jak się ma specjalizacje należy byc ludzkim.
Julitta

Pan doktor Pieróg moze i jest dobrym lekarzem. Ale jedbak pacjentowi nie poświęca odpowiednio dużo czasu tylko te 15 minut, uważa , ze żadne inne choroby nie sa już powiązane z jego specjalizacją ( nie można sie o nic zapytać), drogo bierze za wizyte i nie prowadzi u siebie żadnej historii choroby i np. za 3 miesiące przychodząc do niego znowu robi USG i zgarnia 180 zł.

Wyjątkowo kompetentny kardiolog, stosujący nowoczesne metody diagnozy, tłumaczący charakter schorzenia i objaśniający polecaną przez siebie metodę terapii. Wizyta u niego jest przyjemnością, a zalecona przez niego terapia w moim przypadku okazuje się bardzo skuteczna.