lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk, Stomatolog

W życiu nie dowiedziałam się tak wiele od pana Podolskiego. Co więcej poinformował że nie ma sensu wydawać pieniędzy na znieczulenie jeśli zabieg nie będzie bolesny. Gorąco polecam

Do Pana Doktora trafiłem z naprawdę beznadziejnym stanem zdrowia. Począwszy od trafnej diagnozy i wdrożeniu leczenia, aż do etapu gdy goiły się moje rany po zabiegu Pan Doktor codziennie kontrolował przebieg leczenia, czy jest wszystko okej i nie wziął za to ani złotówki za codzienne kontrolę. I jako człowiek i jako lekarz kompetentny, uprzejmy oraz bardzo kulturalny. Świetnie wyrywa, dobrze szyje rany oraz zawsze dba o dobro pacjenta. Polecam serdecznie

Chodzę od początku jak tylko Pan doktor otworzył gabinet :) teraz również chodzą moje dzieci. Ma podejście do dzieci, nie naciąga pacjentów a to ważne. Serdecznie polecam

Dziękuję za świetną profesjonalną opiekę Panie Doktorze. Świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Pan Doktor nigdy nie zostawi pacjenta z bólem. Zawsze wszystko po kolei cierpliwie wytłumaczy, wie co robi, świetnie wyrywa, a plomby są trwałe - nie wypadają. Spokój, opanowane, cierpliwość do małego pacjenta. Po usunięciu zęba jedenastoletni syn pyta się, czy będziemy chodzić już tylko tutaj i do Pana Doktora Podolskiego. Serdecznie polecam i małym i dużym pacjentom. Podziękowania również dla Pani Asystent. Polecam gabinet stomatologiczny w 100 %

Dziękuję za świetną profesjonalną opiekę Panie Doktorze.
Serdecznie polecam i małym i dużym pacjentom.
Podziękowania również dla Pani Asystent.
Polecam gabinet stomatologiczny w 100 %

Leczę się już kilkanaście lat i zawsze jestem zadowolona profesjonalne podejście duża cierpliwość i fachowość

polecam z bólem zeba udałem sie do Pana Podolskiego cały zabieg trwał 5 min bez boleśnie świetny fachowiec polecam naprawde.

Dentysta bardzo dobry do rwania.Nienadaje sie do leczenia dzieci.Twierdzil ze moje dzieci maja zdrowe mimo ze bolaly.Znalazlam innego rzetelnego dentyste okazalo sie ze maja po 4 zeby do leczenia.chodzilam co 4 miesiace do kontroli ito niemozliwe ze niezauwazyl tego Idzie na ilosc przyjetych a nie na jakosc.

Niestety nie polecam nikomu i sama tam już nie wrócę. Nie dość,że lekarz wszystkie zęby by najchętniej rwał to jeszcze usunął mi zęba, którego jak się okazało nie miał prawa ruszyć ponieważ zebrała się ropa. Nie dość,że taki zabieg jest niebezpieczny to w dodatku znieczulenie nie zadziałało i był bardzo bolesny. Niekompetentny nie polecam!

Chodzimy całą rodziną leczyć zęby do p. Podolskiego, jest bardzo kompetentny, godny zaufania. Nie wyobrazam sobie teraz iść do innego dentysty. Polecam:)

Polecam:)

Bardzo dobry stomatolog , polecam goraco