lekarz Mirosław Ruciński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Chcę wyrazić ogromną wdzięczność i podziękowania panu doktorowi za lata porad lekarskich,konsultacji telefonicznych. Znam pana doktora Rucinskiego od 1991 r i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, z wielką wiedzą i chęcią pomocy.Od prawie 30 lat nigdy, naprawdę nigdy nie usłyszałam, że nie ma czasu, że mi nie pomoże. Wręcz przeciwnie, jest zawsze chętny do niesienia pomocy ( nawet w święta Bożego Narodzenia) . Jest bardzo uczciwym i rzetelnym człowiekiem. Doktor Rucinski jest fantastycznym pediatra.

Dr Ruciński jest bardzo dobrym lekarzem. Od dzieciństwa ja i moje siostry leczymy się u doktora , a od kilku lat leczymy również nasze dzieci. Posiada ogromną wiedzę. Mój synek bardzo polubił doktora. Zawsze wychodzi z gabinetu uśmiechnięty - a to najważniejsze. Faktycznie doktor może i posiada specyficzne humorki ale kto w dzisiejszych czasach chodzi codziennie uśmiechnięty. Chyba nikt. Co do wizyt . Hmm. Poświęca tyle czasu ile pozwala na to nasz cudowny system. Gdyby mógł zapewnie poświęcił by każdemu więcej czasu. Za wizytę prywatną 70 zł ? W dzisiejszych ...

Dr Ruciński jest bardzo dobrym lekarzem.
Za wizytę prywatną 70 zł ? W dzisiejszych czasach uważam, że to bardzo mało. Wizyty domowe u innych lekarzy zaczynają się od 150 zł.
Podsumowując... z ogromnym sercem polecam dr Rucińskiego jak i również cała przychodnie !! ;))

Leczę się u doktora Rucińskiego od lat i jestem bardzo zadowolona.

Leczę się u doktora Rucińskiego od lat i jestem bardzo zadowolona.

Od 6 lat mam styczność z tym lekarzem. Leczę u niego dwójkę swoich dzieci. Może faktycznie na początku czułam, że nie poświęca mi specjalnie dużo czasu, ale i ja z czasem się nauczyłam zachowania i postępowania Dra Rucińskiego. Jest może i zabiegany, ale jak tylko przyjmuje do gabinetu to ZAWSZE stawia dobrą diagnozę, a mi, jako matce, na tym najbardziej zależy. O pogadankach nie ma mowy, ale jak tylko zadam konkretne pytanie zawsze na nie odpowiada. Podsumowując: spełnia wszystkie moje oczekiwania: wzbudza zaufanie, dobrze bada pacjentów i stawia trafną diagnozę. LECZY a NIE UDAJE, że to robi. Polecam, zdecydowanie polecam!

Gdy ma coś wypisać zawsze robi wielką łaske i nigdy nie ma czasu zawsze ma problem jest bardzo nie uprzejmy wręcz chamski a gdy ma przyjechać do domu na wizyte prywatną za 70zł to nie ma problemu o każdej porze więc zastanawiam sie w czym problem czy te 70zł aż tak do niego przemawiają.......

Dr Ruciński to nasz lekarz rodzinny od lat. Mnie leczył od maleńkości, więc teraz, kiedy sama urodziłam synka wybór pediatry był dla mnie oczywisty. Ma specyficzny rodzaj poczucia humoru i na pewno osoby które chciałyby sobie pogadać o pierdołach w trakcie wizyty mogłyby się zawieść, ale w końcu lekarz jest od leczenia a nie od plotkowania. Zdecydowanie kompetentny - nie przepisuje antybiotyków na byle katar, pierwszy wpadł na to, że mam chorą tarczycę, a jak mój ojciec trafił na pogotowie i tylko mu zaaplikowali przeciwbólowe bo nie mogli wymyślić co ...

Zdecydowanie kompetentny - nie przepisuje antybiotyków na byle katar, pierwszy wpadł na to, że mam chorą tarczycę, a jak mój ojciec trafił na pogotowie i tylko mu zaaplikowali przeciwbólowe bo nie mogli wymyślić co mu jest, to dr Ruciński postawił prawidłową diagnozę jeszcze przed zrobieniem badań.

Podsumowując - może nie jest to lekarz "do rany przyłóż", ale na pewno dobrze tą ranę zbada i wyleczy :)

Byłam dwa razy z moją córką o Rucińskiego. Za każdym razem czułam się, że zawracam mu głowę. To jest lekarz wyjęty prosto z PRL-o, choć tamci to mieli chociaż wiedzę w swoim zakresie. Te lekarz jest albo przemęczony, albo nienawidzi swojej pracy. Takich lekarzy nie powinno być. Widać, że robi to tylko dla pieniędzy!

Świetny lekarz. Jest w mojej rodzinie od 28 lat. Mnie leczył od małej, teraz leczy moje dzieci. Zawsze dobrze diagnozowal, leczenie trwalo krótko. Nie przepisuje antybiotyku na byle katar jak robi to większość lekarzy co wynika chyba z wygody. Tlumaczy co i jak podawac. Nigdy sie nie zawiodłam i w razie potrzeby przyjezdza do domu nawet poznym popoludniem, wieczorem czy w weekend. Pozdrawiam

Lekarz który nie powinien mieć kontaktu z pacjentem. Jest nieuprzejmy, niemiły. Odradzam wizyty u tego pana.

Leczy mnie od dziecka. Drugiego takiego nie ma !

Leczy mnie od dziecka. Drugiego takiego nie ma !