lekarz Mirosław Rycman

Okulista

U dr Rycmana leczy się spora część mojej rodziny i znajomych. Ja sama, jako jego pacjentka, mogę tylko polecić, bo lekarz zawsze poświęca mi sporo czasu, dokładnie bada ( a to istotne, gdy większość lekarzy opiera się na badaniu komputerowym) i tłumaczy dalsze postępowanie. Warto się wybrać, gdyż zdrowe oczy są wyjątkowo ważne.

wszystkie opinie są ok moja nie i stanowczo odradzam wizytę u tego naciągacza uśmieszki gadki miłe podejście tylko po to żeby mnie zaprosić na kolejną wizytę i skasować pieniądze !!!!

Jesteśmy bardzo zadowoleni po wizycie u pana doktora .Jest osobą bardzo miłą,ma bardzo dobre podejście do małych dzieci ,jest cierpliwy ,uśmiechnięty poświęca dużo uwagi i co najważniejsze dziecko przechodzi badanie bezstresowo.Jest lekarzem bardzo kompetentnym i godnym polecenia,takich lekarzy jest u nas bardzo mało!!!

Bardzo dobry lekarz byłam u Pana doktora z rocznym synusiem, super podejście do dziecka bardzo miły, wytłumaczył co i jak robić żeby wada wzroku się zmniejszyła a przede wszystkim zna się na rzeczy nie to co niektórzy lekarze. Polecam tego okulistę wszystkim.

Polecam tego okulistę wszystkim.

Poszłam z synem (2,5 roku) z polecenia, nie zawiedliśmy się, super podejście do małego pacjenta oraz rodziców :) Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Okulista Rybnik"?

ul.Na Górze

GABINET PSYCHOTERAPII