lekarz Mirosław Sokołowski

Psychiatra

Pan doktor pomogl mojemu 16-letniemu synowi. Moje dziecko odzyskalo radosc zycia, jest szczesliwe i chetne do dzialania. Znowu spotyka sie z przyjaciolmi i planuje wakacje. Juz nie slysze od syna slow typu: "Nie wiem, nie chce mi sie, nie mam sily". Jestem spokojna... Z calego serca dziekuje dr Sokolowskiemu i polecam wszystkim, ktorzy maja problemy.

Z Całego serca nie polecam tego pana! Materialista i oszust! Za 20 min rozmowy ( w tym odbieranie telefonow z jego strony) życzył sobie 250zl!!! do tego leki (do tego nie pelne opakowania tylko powybierane listki)powiedzial ze przywiezie mi ze swojej kliniki za naprawde wielkie pieniądze 200zl Oszukal mnie co namniej na 180zl . Jak sie pozniej okazalo u innego lekarza ktory sprawdzil ceny ,to leki ktore przepisal mi są o wiele tansze w rzeczywistosci. Omijac tego "pana" szerokim łukiem

Z Całego serca nie polecam tego pana!
Omijac tego "pana" szerokim łukiem