dr Mirosław Starnawski

Laryngolog

1,9
1,9

Jestem zadowolona, wizyta przebiegła sprawnie i szybko. Pan Doktor wszystko wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Bardzo dobry, kompetentny i miły lekarz, polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Szybko mnie przyjął i wszystko dokładnie wytłumaczył.

Nie polecam, Pan nieuprzejmy, chamski i pretensjonalny. zamiast skupić się na chorobie to burzy się że ktoś do niego prywatnie nie przyszedł skoro na nfz na wizytę się czeka 3-4 tygodnie. Jakby to była pacjenta wina. kompetencje zdecydowanie przykryte bezczelnością. choćby był ostatnim lekarzem na podkarpaciu to do niego z pewnością już nie pójdę. Swoją arogancją odstrasza potencjalnych pacjentów skutecznie.

Nie polecam, Pan nieuprzejmy, chamski i pretensjonalny.

Nie polecam, brak kultury brak empati. Starszy zgorzkniały pan. Szczególnie nie polecam jeśli chodzi o dzieci.

Nie polecam, brak kultury brak empati.
Starszy zgorzkniały pan. Szczególnie nie polecam jeśli chodzi o dzieci.

zdecydowanie nie polecam,nieuprzejmy, zero ludzkiego podejścia, zrozumienia i empatii, chodziło o prosty zabieg usunięcia woskowiny z zatkanego ucha na skierowanie, mimo próśb, całkowitego braku pacjentów, ,,lekarz '' ten dyskutował z 10 min, że nie może przyjąć ot tak, ze może zapisać na za tydzień lub przyjść jak się zrobi stan zapalny, wyprowadził mnie wręcz na pusty korytarz, w St W załatwiono sprawę od ręki

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, profesjonalne podejście do sprawy, dziecko moje zadowolone z wizyty i nic nie bolało polecam.

Nie polecam ....poszłam do doktora z ciągłym, nawracającym zapaleniem zatok , mając przy sobi ,,świeże ,,zdjęcie RTG, które to potwierdzało, a lekarz stwierdził że jest źle opisane, a mi nic ni jest ...porażka

Polecam, fachowiec jakich mało. Wizyty umawiane na konkretną godzinę, nawet w ramach NFZ, nie trzeba czekać w kolejce 3 godziny, jak to u innych lekarzy bywa. Na pewno nie spotkałam się z nieuprzejmnością z jego strony, wszystko konkretnie tłumaczy i tylko dzięki niemu wróciłam do zdrowia.

Nie polecam! Lekarz jest bardzo nieprzyjemny i zarozumiały. Najokropniejszy lekarz jakiego znam. Nie polecam