Mirosław Stempniewicz

Neurochirurg

3,5
3,7

Od pierwszej wizyty Pan Doktor wzbudził we mnie swoje zaufanie. Pierwsza wizyta była krótka ale rzeczowa. Doktor Stempniewicz poprowadził moją operację, która polegała na usunięciu masywnej przepukliny kręgosłupa. Jestem ogromnie wdzięczna! Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek.

Bardzo dobry lekarz jestem pacjentka od 2011 roku i po 3 operacjach guza oczodołu nikomu innemu bym sie nie oddała pod nóż mam pełne zaufanie do doktora

Fatalny lekarz. Pierwszy raz spotkałam się z tym, aby wizyta trwała ok 5-7 min. Obejrzał tylko wynik i na tym koniec. Nawet nie sprawdził odruchów neurologicznych . Była to wizyta prywatna w Swissmedzie. Poszłam do innego neurochirurga i okazało się, że operacja jest bardzo pilna. Dopiero inny lekarz wytłumaczył mi co mi grozi. Czekają mnie bardzo skomplikowane dwie operacje dwóch odcinków kręgosłupa.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Jestem wdzięczna całemu zespołowi za uratowanie mojej mamy. Nie ma takich słów, które oddałyby moją wdzięczność. Gorąco polecam!!!

Operował mnie już trzykrotnie i już chyba nikomu innemu nie dał bym się "pociąć". Najbardziej "Rzeczowy" Lekarz jakiego dane mi było poznać.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gdańsk"?

Haffnera 6 lok. 105
Sopot