Mirosław Świerczek

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,5

Wspaniały specjalista, przesympatyczny człowiek (o co w tym zawodzie ciężko), niezwykle kompetentny. Dzięki trafnej diagnozie i skutecznie dobranemu leczeniu udało mi się powrócić do zdrowia, za co będę dozgonnie wdzięczna! Polecam z całego serca, warto zaufać i oddać się w dobre ręce.

Po prostu wizyta co najmniej żenująca, podejście do pacjenta obojętne i odpychające. Wydaje mi się,że ten człowiek pomylił się z powołaniem. Nie dziwne że na wizytę dostałam się z dnia na dzień bo podejrzewam,ze nikt do niego niechcę chodzić,choćby choć raz był na u tego Pana na wizycie i dodam że wizyta była prywatna,ale to już bez znaczenia.Niestety ale trzeba temu temu Panu raczej zasugerować coś o czym wiem że tak powinno być bo to jest obowiązkowe i poprosić a wtedy się przychyli do czyjejś prośby a powinno być na odwrót. Dodam że wizyty odbywają się co 5 minut-gdzie byłam zszokowana takim czasem przeprowadzania wywiadu-którego praktycznie nie było. Wygląda jakby wykonywał swój zawód z przymusu a nie z chęci niesienia komuś porady czy pomocy. Odradzam. Podejrzewam że Ci pacjenci na korytarzu - a było ich trzech to byli pacjenci na pierwszej wizycie tak jak i ja :) .BYŁAM PIERWSZY I OSTATNI RAZ.

Pogardliwe i ignoranckie podejście do pacjenta. Pęknięty łokieć "zdiagnozowany" jako stłuczony poskutkował krzywym zrośnięciem kości i bólem, który będzie towarzyszył mi już do końca życia. ODRADZAM tego "lekarza" chyba, że chcecie zniszczyć sobie zdrowie.

Leczył mnie (haha) przez pięć miesięcy tzn wizyta co 4 tygodnie. Łącznie spędziłem w gabinecie jakieś 20-30 minut. Ja, że bardzo boli, no to cyk prześwietlenie i faktycznie leczymy. Przez kolejne wizyty tylko jedno pytanie, jak tam? Zero badań, fizycznych oględzin. Zachowanie ,,doktora" pozostawia wiele do życzenia. Ostatni raz byłem.

Tak wspaniałego ortopedy nie znam . Zajmuje się pacjentem dokładnie . Trafnie diagnozuje i leczy a nawet wyleczy. Szkoda,ze w Radomiu bywa tylko w pon. Pozdrawiam doktora! Kama

Pozdrawiam doktora! Kama

Nie spotkałem się z bardziej nieuprzejmym podejściem lekarza. Jego badanie ograniczyło się spojrzenia na nogę i stwierdzenia ze spuchnieta, chan i ignorant. Usg powiedział ze mogę sobie chcieć ale za 100zł. Masakra!!!

Polecam jak najbardziej :) jest delikatny, tłumaczy co robi. Jest godny polecenia ;)

nie jest kompetentny,nie jest uprzejmy,nie poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi,nie wzbudza zaufania.............a teraz tak serio jest zajebistym lekarzem