Mirosław Szymonek

Ortodonta, Stomatolog

Doktor Szymonek leczył moje zęby 28 lat temu i trzymają się do dziś.Wyleczył zęba ropnego ,któremu nikt nie dawał szans.Poprzednio i obecnie zrobił mi protezkę.Nie uwierała tamta i nie uwiera obecnie zrobiona.Przemiła obsługa.Z chęcią jeżdziłam do Złotoryi.U doktora pokonałam strach przed stomatologiem.Do innego nigdy bym nie pojechała.Szczerze polecam bo warto jak do żadnego innego stomatologa.Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo miła atmosfera! Zawsze wychodzę zadowolona. Wyrywanie bezbolesne, leczenie również :) polecam serdecznie

Bardzo miła atmosfera!
Zawsze wychodzę zadowolona.
Wyrywanie bezbolesne, leczenie również :)
polecam serdecznie

3 lata temu rozpoczęłam leczenie ortodontyczne, które zakończyło się moim zdaniem ogromnym sukcesem po dwóch latach noszenia aparatu - nie dość, że miałam bardzo krzywe zęby, a teraz wyglądają jak z reklamy TV, to - ku memu zaskoczeniu - udało się zminimalizować uśmiech dziąsłowy - była to dla mnie bardzo miła niespodzianka. Poza efektem leczenia bardzo pozytywnie oceniam pracę całego zespołu i przyjazną atmosferę, jaka panuje w PSE. Moim zdaniem personel profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków i zadowolenie pacjenta ma duże znaczenie. Nadal uczęszczam na wizyty kontrolne i robię to z przyjemnością. POLECAM!!!

Nie będę się rozpisywał, po prostu fachowiec, a fachowców w tym kraju..../!? Leczę się prawie trzy lata ortodontycznie - rewelacja (poświęcenie, analiza, determinacja, wiedza, pomysłowość, fachowość). Nie robię reklamy, stwierdzam fakty.

Klasa sama w sobie. Warto dać większe pieniądze za to co się otrzymuje. Stomatolog, chirurg bardzo konkretny, miły i oddany. Leczenie u tego człowieka daje poczucie bezpieczeństwa i dużego komfortu przy każdej wizycie. Człowiek sympatyczny i ciepły, sprawia że obawy przed zabiegiem odchodza w niepamięć. {p;ecam wszystkim dentofobom. Zaplecze, atmosfera i obłsuga na najwyzszym poziomie, próżno szukać lepszego podejścia do problemu. Wspaniałe i pięknę asystentki. Wysoka kultura w obyciu z pacjentem. Żal się czepiac czegokolwiek. Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Złotoryja"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Bolesława Krzywoustego 9