lekarz Mirosław Wąsiewicz

Chirurg naczyniowy

Pan dr Mirosław Wąsiewicz jest konkretny, uprzejmy i cierpliwy. Szybko,bezpiecznie i profesjonalnie przeprowadził operację aorty brzusznej. Dziękuję doktorze. POLECAM.

Po mało inwazyjnym zabiegu nogi u tego pana, moja noga wygląda gorzej niż przed zabiegiem. Żyła którą mialam wcześniej wydolną, teraz jest niewydolna, o porażeniu nerwu czuciowego, do którego notabene ten lekarz się nie przyznał, za to wolał mi wmówić, że to wina kręgosłupa, z którym nie mam żadnych problemów - nie wspomnę już. Nie dość, że wizyty drogie(200zl), trwające 5 min, to za dużo się z nich nie dowiadywałam, o wszystko trzeba było pytać, bo sam z siebie nic nie powiedział. Nie dość, że kilka tys wywalone w błoto, noga zniszczona, to jeszcze sam lekarz nie był zbyt uprzejmy, a wręcz bagatelizujący obawy pacjenta, które były bardzo uzasadnione. Zdecydowanie odradzam tego zachłannego na pieniądz "specjaliste". Dodam jeszcze, że bardzo dało się odczuć, że lekarz chce zebysmy już sobie poszli, co jest wkurzające, bo w końcu za coś mu płacę, za trochę dłużej niż 5 min.

zmiana opatrunku 150 PLN... żałosne, wizyta 5 min. Nie mówię, że jest niekompetentny ale zdecydowanie pieniądz i pieniądz. Na każdym kroku informacja że i to i to kosztuje.

zmiana opatrunku 150 PLN... żałosne, wizyta 5 min.

Przepraszam, ale dla Pana Doktora liczy się tylko pieniądz. W zeszłym roku operowana noga w tym roku nadaje się do reoperacji!!! Panu podziękuję za pomoc i tym samym nie wyrzucę kasy w błoto :(

Profesjonalizm w każdym calu. Dokładność i odpowiednia ilość poświęconego czasu. Świetny lekarz z ogromną kulturą osobistą.

Pan dr jest miły z pozoru, jedyna motywacją do pracy są pieniadze. Jako specjalista ok. Mało informacji na temat choroby wszystko trzeba wyciagac

Moja mama z zdiagnozowana martwica dwoch palcy reki zostala skierowana do Szpitala w ktorym ow Pan przyjmuje. Bardzo arogancka, empatyczna osoba. Pomimo skierowania nie przyjal mamy do szpitala. Moze dlatego, ze to nie byla prywatna wizyta... Ten Pan pomylil fach!!Zamiast lekarzem, powinnien zostac grabarzem. P.S. Panie Wasowicz, zycze Panu z calego serca, by chociaz raz ktos potraktowal Pana w sposob jaki Pan potraktowal moja mame!!!Albo nawet gorzej!!! TRAGEDIA!!!!!

Ten Pan pomylil fach!!Zamiast lekarzem, powinnien zostac grabarzem.
TRAGEDIA!!!!!

Bardzo miły,profesjonalista.Jestem po zabiegu usunięcia żylaków.Polecam go każdej potrzebującej osobie.

Odwiedzilam pana doktora w placowce nfz i prywatnej naprawde nie widzialam roznicy .mialam robiona operacje na zylaki na nfz przez pana doktora i jestem bardzo zadowolona ,jak rowniez skleroterapie ale to juz prywatnie bo nie jest refundowane przez nfz na rezultaty zabiegu czekam.Bardzo przemily czlowiek.

Dr Wąsiewicz jest wybitnym specjalistą, po badanu USG Doppler wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Bardzo sympatyczny i miły, z ogromnym poczuciem humoru. Życzę wszystkim więcej takich profesjonalnych i sympatycznych lekarzy.