lekarz Mirosław Wąsiewicz

Chirurg naczyniowy

Przepraszam, ale dla Pana Doktora liczy się tylko pieniądz. W zeszłym roku operowana noga w tym roku nadaje się do reoperacji!!! Panu podziękuję za pomoc i tym samym nie wyrzucę kasy w błoto :(

Profesjonalizm w każdym calu. Dokładność i odpowiednia ilość poświęconego czasu. Świetny lekarz z ogromną kulturą osobistą.

Pan dr jest miły z pozoru, jedyna motywacją do pracy są pieniadze. Jako specjalista ok. Mało informacji na temat choroby wszystko trzeba wyciagac

Moja mama z zdiagnozowana martwica dwoch palcy reki zostala skierowana do Szpitala w ktorym ow Pan przyjmuje. Bardzo arogancka, empatyczna osoba. Pomimo skierowania nie przyjal mamy do szpitala. Moze dlatego, ze to nie byla prywatna wizyta... Ten Pan pomylil fach!!Zamiast lekarzem, powinnien zostac grabarzem. P.S. ...

Ten Pan pomylil fach!!Zamiast lekarzem, powinnien zostac grabarzem.
P.S. Panie Wasowicz, zycze Panu z calego serca, by chociaz raz ktos potraktowal Pana w sposob jaki Pan potraktowal moja mame!!!Albo nawet gorzej!!!
TRAGEDIA!!!!!

Bardzo miły,profesjonalista.Jestem po zabiegu usunięcia żylaków.Polecam go każdej potrzebującej osobie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Łódź"?

Marek Kotala

MIKOMED