lekarz Mirosław Wróbel

Radiolog, USG

Doktor Wróbel jest polecanym radiologiem przez wielu lekarzy innych specjalności, którzy zlecają wykonanie badania USG. Doktor jest miły i kompetentny. Rozpoznał u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego, które się potwierdziło na stole operacyjnym. Dziękuję doktorze !

Doktor Mirosław Wróbel jest radiologiem - ja skorzystałem z usługi diagnostycznej, zleconej przez innego lekarza, stąd w punkcie 5 i 6 podałem odpowiedź "przymusową". Do rzeczy. Pan doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagało badanie - nie odczułem, że się śpieszy, choć byłem ostatni. Doktor Wróbel jest w mojej ocenie uprzejmy i profesjonalny. Będę go polecał swoim bliskim i znajomym. I na koniec: do doktora Wróbla rejestruje się na konkretną godzinę - dla mnie to bardzo ważne, jestem przedsiębiorcą. Koszt wizyty? - Dziwne pytanie.

Wizyta była w ramach programu zdrowotnego z z akładu pracy - profilaktyka raka tarczycy. Doktor był miły i kompetentny, potraktował mnie jak cżłowieka myślacego.