lekarz Mirosław Zaleski

Lekarz rodzinny

2,7
2,6
2,9

Tragedia. Brak kultury, szacunku do człowieka, nie mówiąc o empatii. Matka zamiast pomocy otrzymała ogromną dawkę stresu i impertynencji. Po takiej wizycie dopiero można się rozchorować. Szukamy innego lekarza.

Można mieć zaufanie do badań jak i lecznictwa Lekarskiego. Można dodać duży plus w wiedzy medycyny w Kaliszu.

Dramatyczny lekarz!. Zero kultury. Straszny , nie miły i do tego humorzasty. Proponuje temu lekarzowi innego specjaliste a dokladnie psychiatre.

Niestety, kultura osobista tego człowieka nie jest proporcjonalna do jego wykształcenia, odradzam!!!!!!

na humory jest laserowa korekta wzroku, można też zrobić sobie zachowawcze, tylko czy zachowane będą standardy, tego nie wiadomo, biskup będzie wiedział.

Pan doktor bardzo humorzasty, nieuprzejmy,jak poprosiłam go aby wyjaśnił mi kiedy mam brać leki, stwierdził, że chyba umiem czytać ulotki. Kiedyś byłam u niego na wizycie prywatnej, to był do rany przyłóż. Pomyślę chyba nad zmianą lekarza rodzinnego, ba nie chcę być w ten sposób traktowana, z taką łaską, że w ogóle szanowny pan doktor mnie przyjął. Dodam jeszcze, że nie umiał stwierdzić u mnie nadczynności tarczycy, i nawet jak prosiłam go o dalsze badanie leczył mnie na wrzody. Totalna paranoja.

Takiego lekarza w zyciu na oczy nie widzialem! nie mily, humorzasty brak jakichkolwiek kompetencji TOTALNE DNO DNO DNO...

prywatnie może i byłaby ta ocena wyższa bo za pieniądze jest pan o wiele bardziej uprzejmy.

najleprzy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłem!!!

najleprzy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłem!!!

Ten lekarz to porażka służb zdrowia w KALISZU

Ten lekarz to porażka służb zdrowia w KALISZU