lekarz Mirosława Błoch

Dermatolog

1,3
1,3

Z wizyty w Poradni Dermalab jestem bardzo niezadowolona.Wnętrze przytłaczające,przy wejściu brak środka do odkażania rąk. Nie będę oceniać fachowości Pani dermatolog ale diagnoza w moim przypadku nie trafiona. Być może wynikało to z faktu, że Pani doktor obejrzała zmiany skórne ze znacznej odległości, bez oświetlenia, bez lupy, bez dotykania ,na wyczucie ?, na intuicję?. Oczekiwałam profesjonalizmu, uprzejmości, niestety ze strony tej poradni tego nie doświadczyłam. Zdecydowanie nie polecam.

Zgadzam się z opina wyżej, pół roku leczenia a efektów żadnych. Na każde pytanie odpowiedz z pogardą, barak szacunku dla pacjentów mimo przyjmowania prywatnie zachowanie porażka... Dobrze że trafiłam na dobrego dermatologa który uporał się z problemem mamy w niecały miesiąc:)

Nie polecam. Niby wizyta tania ale nie warta nawet tych pieniędzy. Pani doktor nie zbadała nawet mojej skóry. "Diagnozę" wyznaczyła zza biurka przepisując maść za 5zł dostępną bez recepty. Na każde pytania odpowiadała ironicznie z pogardą. Na moje ostatnie pytanie odpowiedziała w drzwiach spiesząc się na pogaduszki. Wielkie NIE.