lekarz Mirosława Choińska

Pediatra

bardzo miła i sympatyczna pani doktor,zna się na tym co robi.bez problemu odpowiada na wszystkie pytania,zawsze stawia dobrą diagnozę i odpowiednio dobiera leki.zawsze bez problemu przyjmie nawet w święta czy w weekendy, bardzo polecam wszystkim

Polecam, bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wkłada serce w to co robi. Zna się na rzeczy, nie to co inni. Polecam każdemu, po pierwszej wizycie sami się przekonacie

BARDZO DOBRA LEKARKA ! TRAFIA Z LEKAMI IDEALNIE, PRZYJMIE NAWET W ŚWIĘTA JAK JEST W DOMU , UPRZEJMA , DZIECI JĄ BARDZO LUBIĄ

Wizyta odbywa sie w spokojnej atmosferze, nawet jesli dziecko jest rozpłakane. Dr Choińska wyjaśnia na czym bedzie polegac leczenie, sympatycznie odpowiada na niepokojace pytania rodzica. Leki zawsze trafione w 100%. POLECAM ZDECYDOWANIE!

Jeśli tylko jest w domu znajdzie czas, polecam

Jeśli tylko jest w domu znajdzie czas, polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Krotoszyn"?

Koźmińska 62
stacja krwiodastwa