lekarz Mirosława Dembińska

Zgadzam się z negatywnymi opiniami nt. Dembińskiej. Nieuprzejma, ironiczny uśmiech pod nosem, komentuje zachowanie dziecka. Syn 4-latek po badaniu poszedł umyć ręce, na co skierowała do mnie pytanie "Czy on jest zawsze taki ruchliwy?". Starszemu synowi, kiedy był w wieku przedszkolnym, próbowała wmówić, że ma astmę i będzie go leczyć. Nie polecam z całego serca!! Zachowanie poniżej krytyki. Może ta Pani powinna zakończyć już swoją pracę bo nie nadaje się ani do stawiania diagnoz ani do kontaktów z dziećmi.

Ogólnie czuje wielkie rozczarowanie wizyta, gdyżdo tej pory bardzo sobie ceniłam Przychodnie, w której trafiłam na Panią Doktor.

Medica - Spóźniliśmy sie 7 minut z dzieckiem na wizytę do tej Pani doktor po wejściu do gabinetu zostaliśmy odesłani brutalnie do domu. Wizyta sie nie odbyła! pomimo ze nie było żadnego pacjenta w kolejce! Proszę sie nie spóźniać do tej Pani. Zdrowia życzymy dla Pani i Pani pacjentów

Ta Pani to jest jakiś żart. Szyderczy uśmiech i odpowiadanie lakonicznie na pytania odnośnie choroby dziecka i postępowania jest chamskie i nie na miejscu. Miałam dwie wizyty w przychodni ponieważ mój lekarz prowadzący jest na urlopie i nigdy już nie zamierzam do tej Pani iść. Nie dość ze nie pomaga w leczeniu to komentuje pod nosem kompetencje innych lekarzy, dziecko jest leczone na astmę od roku a doktor wyśmiewa to i mówi ze dziecko nie ma astmy , nawet nie zaglądając do karty, nie interesując się niczym. Musiałam przypomnieć ze ma spojrzeć choremu dziecku do gardła. Zawsze obrażona ze musi przyjść na wizytę.
zdecydowanie NIE POLECAM.

Cudowna Pani doktor. Poznaliśmy ją 9 lat temu, podczas poszukiwania pediatry, wybraliśmy właśnie ją, po wizytach u kilku innych lekarzy. Cała nasza trójka dzieci chodzi do Pani doktor. Diagnozy trafne, dzieci ją uwielbiają.

Mogę tylko podziękować pani doktor,za dociekliwość i profesjonalizm. Dzięki, jej kompetencjom syn trafił w odpowiedniej chwili do szpitala. Jestem wdzięczna i każdemu rodzicowi życzę takiego pediatry

Ja jestem zachwycona. Dokładnie wszystko tłumaczy i jeśli tylko mogę chodzę z dziećmi tylko do niej, ale niestety na wrzosach ma mało dyżurów:( Jest na bieżąco, zna się na nowych lekach i ma doświadczenie, a z tym się pierwszy raz spotkałam (może dlatego, że chodzimy tylko na fundusz...).

Zaskakuje mnie usunięcie większości komentarzy na temat pracy P.Doktor....Widać cenzura w PL wróciła.Daję obciąć sobie obie ręce że większość tych komentarzy była na nie korzyść P.Dr.Miałem okazje 2-3 razy skorzystać z porady tej lekarki.Powiem tak-jeśli można wybrać lekarza pediatrę to tę panią odradzam jako rodzic.Tyle.Ciekawe czy mój komentarz też usuną?

Nie polecam tej lekarki. Byłam u niej z dzieckiem , które miało temp. 39,8 st. a pani doktor powiedziała że dziecku nic nie dolega a kiedy poszliśmy do innej pani doktor, która stwierdziła zapalenie płuc i to obustronne. Dostaliśmy zaraz skierowanie do szpitala gdzie oprócz zapalenia płuc wykryto niedomykalność zastawki płucnej i trójdzielnej.

Nie wiem skąd takie krytyczne opinie. Ja jestem zachwycona Panią doktor. Mam tylko do niej zaufanie, a leczę u niej dwójkę dzieci od już 11 lat. Zawsze uprzejma, zawsze z chęcią tłumaczy i odpowiada na moje dodatkowe pytania (co nigdy mi się nie zdarzyło szczególnie na dyżurach u innych lekarzy). Na zwykłe przeziębienie nie daje antybiotyków tak jak to robi większość pediatrów. Ostatnio byłam na dyżurze i jakaś pseudo pani pediatra zapisała mi jak zwykle antybiotyk. Na moje pytanie czy trzeba oczywiście odpowiedź twierdząca. Nie uwierzyłam - na drugi dzień wzięłam wolne i zapisałam się do doktor Dembińskiej. Oczywiście od razu powiedziała mi, że dobrze że nie dałam antybiotyków, bo to są wirusy a nie bakterie. Moje dziecko wyzdrowiało bez antybiotyków. Teraz szukam Panią doktor Dembińską, bo niestety odeszła z citomedu