mgr Mirosława Drzewucka

Psycholog

Z mojego punktu widzenia ta kobieta posiada kompletny brak profesjonalizmu. Nie potrafi podejść do pacjenta. Już po kilku minutach rozmowy czulem się zestresowany jej osobowoscia. Caly czas rzucala okiem na zegar, była zimna i agresywna. Na koniec wizyty otrzymałem informacje ze nie widzi wyjścia z mojej sytuacji!! Psycholog od siedmiu boleści! Osobe ze slaba psychika popchnelaby do samobójstwa! Pozostal niesmak i brak zaufania do psychologow. Pierwszy raz odwazylem się otworzyć się przed obca osoba a tu takie fiasko! Nie polecam! Jak najdalej od takich!

Pani psycholog godna polecenia, pełen profesjonalizm, tworzy miłą atmosferę podczas terapii wielokrotnie mi pomogła i dzięki niej robie małe kroki do przodu i inaczej postrzegam życie, dziękuję losowi, że trafiłam właśnie na Nią