lekarz Mirosława Gronda-Kowalkowska

POLECAM! Sama do Pani doktor do Kartuz przyjeżdżam aż z Kościerzyny, uważam że nie ma lepszego lekarza. Pierwsza moja wizyta była u innego lekarza ginekologa ale znajoma kiedyś poleciła mi panią Mirosławę, od tej pory do pani doktor do Kartuz przyjeżdżam regularnie na wizyty. Bardzo polecam panią Mirkę dziewczynom które wybierają się na pierwszą wizytę, gdybym mogła wybierać to poszłabym właśnie do niej. Pani doktor prowadzi teraz moją pierwszą ciążę - wiem że mam najlepszą opiekę i nie boję się o dziecko. Bardzo polecam przyszłym matkom.

POLECAM!

Pani doktor jest bardzo miła, bardzo jej dziękuję za wspaniałą opiekę w czasie ciąży. Bardzo polecam, jest NAJLEPSZA! Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Bardzo polecam.

Stara się dla pacjenta i to widać! Miła pani doktor o świetnym nastawieniu i dużej wiedzy! Nigdy jej nie zmienię, cudowna atmosfera!

Polecam tego lekarza, miła i kompetentna, podchodzi kompleksowo do pacjentki. Jestem bardzo zadowolona.

Świetna Pani Doktor, do każdego podchodzi indywidualnie i rzeczowo. Jest miła, sympatyczna i przyjazna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kartuzy"?

Kartuzy

ul. Sambora