lekarz Mirosława Grzegorzewicz

Moja ulubiona Pani Doktor która nigdy mnie nie zawiodła . Jestem wierna jednej już ponad 20lat. Zawsze dokładnie zbada , wszystko wytłumaczy. 😊

Jestem pacjentka dr.Grzegorzewicz ponad 15 lat.jestem bardzo zadowolona.prowadzila mi ciaze.wytlumaczy i wyslucha jak trzeba z automatu robi usg nie trzeba czekac na wyznaczenie terminu .badanie usg robi odrazu na wizycie takze w przychodni na staromlynskiej.teraz mialam dluzsza przerwe w wizytach kontrolnych ale po nowym roku znow sie wybieram do dr.Grzegorzewicz.

Czytając niektóre opinie o dr. Grzegorzewicz muszę się z nimi nie zgodzić. Jestem pacjentką dr od 12 lat i nigdy nie mogłam narzekać że dr nie poświęcała moim schorzeniom wystarczająco uwagi. Jest to bardzo kompetentna lekarz. Zna moje schorzenia bez patrzenia w kartę pacjenta. Zdecydowanie polecam.

świetna ginekolog polecam pomoże w każdej dolegliwości

świetna ginekolog polecam pomoże w każdej dolegliwości

Bardzo dobry lekarz. Przyszlam do Pani dr z podejrzeniem ciazy. Wszystko dokladnie mi wytlumaczyla i zbadala. Polecam!

Na wizyty do p.doktor chodzę od kilku lat,nie miałam problemów zdrowotnych więc chodziłam tylko raz do roku na badania kontrolne,lekarka mało komunikatywna,sama musiałam pytać czy wszystko w porządku,większą część wizyty z "nosem"w komputerze,wiecznie się spóźnia,wizyty opóźnione o godzinę,pierwszeństwo mają przedstawiciele handlowi,znajome,które"tylko chcę coś zapytać",nie szanuje czasu pacjentek,tylko jej czas jest najważniejszy,nie polecam

Bardzo dobry specjalista.Leczy kompleksowo i bardzo dostępnie rozmawia z pacjentkami.Polecam tego lekarza

raz byłam u pani doktor, ale nie poleciła bym nikomu, mam zle wspomnienia z wizyty

Ja miałam bardzo złą cytologię. Podejrzewano u mnie stan przedrakowy. Przez półtora roku leczyło mnie 4 lekarzy. Co miesiąc zostawiałam w aptece po 100-200 pln. Dopiero dr Grzegorzewicz mnie wyleczyła. Zleciła też badania laboratoryjne. Chodzę do niej od 4 mies. a już kojarzy moją historię choroby. Polecam tą lekarz.

Lekarz bardzo mily,uprzejmy z zaangarzaoaniem i wielkim poswieceniem podchodzi do kazdego pacjeta indywidualnie. Jasno i przejrzyscie wszystko tlumaczy tak,zeby kazdy mogl zrozumiec o co chodzi.Zdecydowanie jestem na tak.