Mirosława Jankowska

Protetyk, Stomatolog

witam, Ja również przychylam się do tych opinii ( które stanowią zdecydowaną większość ), że Pani Doktor jest godnym polecenia stomatologiem. Jak kilka lat temu przełamałem się z pierwszą wizytą ( brrrrrrr jak każdy facet po prostu się bałem wizyt w dentysty ) tak całkowicie zmieniłem zdanie na temat takich wizyt - było i tak pozostało - sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, wysoka jakość usługi i co najważniejsze - zadowolenie pacjenta !!! :). Polecam. ps. korzystam w tej chwili z usług Pani Doktor wraz z całą rodziną ( dzieci ...

witam,
ps. korzystam w tej chwili z usług Pani Doktor wraz z całą rodziną ( dzieci też po pierwszej wizycie przełamały strach przed stomatologiem )

Leczyłem zęby u pani doktor i muszę przyznać że byłem zadowolony plomby trzymają się do dziś, jednym minusem było notoryczne zakładanie fleczerów które są płatne, rozgrzebywanie kolejnych zębów, najlepiej leczyć 1 na raz wtedy można się w tym połapać. Wizyty jak wiadomo do najtańszych nie należą to drugi minus.

Wizyty jak wiadomo do najtańszych nie należą to drugi minus.

Jestem pacjentem pani doktor od 3 lat.Pozbyłem się panicznego lęku dzięki Pani doktor,za co ogromnie dziękuję.Zdecydowanie polecam.Miło,kameralnie a przede wszystkim profesjonalnie.

Leczę się u pani doktor od około 8 lat i uważam, że jest wspaniała. Profesjonalna, cierpliwa i godna polecenia. Wizyty są drogie, ale płaci się za jakość materiałów i lata doświadczeń, więc uważam, że warto.

Skorzystałam z usługi Pani dr z polecenia mojej znajomej.Jestem bardzo zadowolona.Czułam się otoczona profesjonalną opieką.Ceny wg mnie normalne.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Profesjonalnie pod każdym względem.Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Profesjonalnie pod każdym względem.Polecam.

U Pani doktor leczę się już 13 lat. W wieku dziecięcym, gdy inne koleżanki panicznie bały się wizyt u dentysty ja chętnie siadałam na fotel. Zawsze delikatna i uśmiechnięta, proponuje możliwe rozwiązania. Wizyty zawsze były udane, bez potrzeby zgłaszania reklamacji :) Niestety ceny są bardzo wysokie.

Leczyłem zęba kanałowo zaplaciłem od. 800zł., a po jakimś czaie trafiłem do innego lekarza, z bolem bo ząb nie został dobrze zrobiony. Z tego co wiem nie był to pierwszy taki przypadek. Nie polecam

Pani doktor jest osobą niezwykle kompetentną. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo wysoko oceniam jakość usług. Niestety ceny również są dość wysokie, jednak zdecydowanie warto wydać nieco więcej pieniędzy dla pięknych zębów.