Mirosława Kowalska

Byłam u P. Doktor na Badaniu USG. Wszystko mi wyjaśniła - schorzenie i metody leczenia.Jest bardzo miła i wzbudza zaufanie.

Byłam u P. Doktor na Badaniu USG.

Dr. Kowalska to wspaniały lekarz. Dokładna, fachowa, miła, cierpliwa - najlepszy ginekolog jakiego znam. EZ.

Jestem pacjentką od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, Pani Dr jest rzeczowa, bardzo kompetentna, uprzejma, podchodzi do pacjenta z ogromnym taktem, profesjonalna, udziela informacji, zawsze pamięta o odpowiednich badaniach. Prowadziła także zagrożoną ciążę mojej bratowej, urodził się wspaniały syn. Polecam wszystkim Panią Doktor. Z wyrazami ogromnego szacunku i uznania

Nie twierdzę, że Pani doktor Kowalska jest niekompetentna. Zleca dużo badań, widać, że wie z czym ma do czynienia i co trzeba zrobić w danej sytuacji. Ale nie poleciłabym jej właśnie ze względu na podejście do pacjenta. Zdarza się, że jest przesympatyczna, ale równie często wstaje "lewą nogą" i wtedy rzeczywiście potrafi pacjentkę wręcz obrazić, czy np. mieć pretensję o to, że zadaje się jakieś pytania. Ostatnio też trafiłam na jej zły humor, który od razu się poprawił jak wyjęłam kawałek ciasta upieczonego w domu. Z drugiej strony jeśli trafi się na jej dobry humor to wszystko jest wzorowo. Ale czy powinno tak być, że jakieś problemy osobiste odbijają się na pacjentach?

Dr Kowalska jest bardzo miła i podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem. Przy niej nie czułam się skrępowana i jej ufam. Polecam

Lekarka bardzo konkretna, doświadczona, szczera i pomocna. Stara się uprzejmie, wyczerpująco omówić problem. W sposób delikatny przeprowadza badanie. Obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę - pod opieką Pani Kowalskiej czuje się bezpiecznie. Zleca wiele badań, jeśli nie ma możliwości wykonania ich na miejscu zawsze stara się wskazać miejsce w którym można je wykonać na kasę chorych w dość krótkim terminie (zarówno jeśli problem dotyczy ciąży jak i schorzeń z nią nie związanych). Na wizycie nie ma czasu na przyjacielskie pogaduszki (co niektórym może wydawać brakiem taktu) bowiem pod gabinetem zawsze są tłumy i pacjentka goni pacjentkę. Jedyny minus to terminy - na wizytę państwową trzeba długo czekać. Z chęcią odwiedziłabym Panią doktor na wizycie prywatnej gdybym tylko wiedziała gdzie. Zdecydowanie polecam.

Miałam nieprzyjemność poznać Panią dr Kowalską, jest przede wszystkim bardzo niesympatyczna, nie miła i prowadzi wizytę bardzo szybko. Była zła, że zadawałam dodatkowe pytania(!) podczas wizyty, wręcz obraził mnie jej zachowanie wobec mojej osoby. Uważam, że nie jest lekarzem godnym polecenia. Pozdrawiam

Uważam, że nie jest lekarzem godnym polecenia.
Pozdrawiam

Bardzo sympatyczna i profesjonalna lekarka. Prowadziła dwie moje ciąże oraz wyprowadzała mnie z różnych problemów ginekologicznych. Bardzo dobra w usg. Widzi to czego inni nie widzą.