lekarz Mirosława Nadybska

Neurolog dziecięcy

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Wspaniały lekarz, człowiek, żal, że nie leczy swoich małych pacjentów, bardzo dzielna kobieta, walczyła z tą straszną chorobą do końca wieczny odpoczynek.... wdzięczny pacjent M . J

wdzięczny pacjent M . J

Pani doktor była wspaniałą osobą.Nie da się opowiedzieć bólu jaki czuje z powodu jej odejścia, ponieważ byłam jej pacjentką przez 9 lat;)DZIĘKUJE;*

Dzis w kwietniu się dowiedziałam , że nie ma juz Pani doktor. Musze wyrazic wyrazy współczucia. Twierdzę ,że to była najuprzejmniejsza lekarka w Kaliszu i wielkie dzięki za poświęcony czas mojemu dziecku. Barbara

Barbara

szkoda że juz nie żyje umarła w listopadzie 2010r, a ja zostałam z moim synkiem bez jakiejkolwiek pomocy. Bardzo Bardzo Szkoda

pani Dr.Nadybska była bardzo dobrym neurologiem dzięki niej moje dziecko jest dzisiaj zdrowe bardzo wiele jej zawdzięczam i bardzo dziękuje.

Była rewelacyjnym lekarzem,neurologiem,człowiekiem.Zwyrazami szacunku mama Mateuszka M

Nie potrafię wyrazić bólu, tak bardzo zasmuciła mnie wiadomość o śmierci Pani Doktor. Tyle nam pomogła, niesamowita wiedza, zawsze otwarta, zawsze znalazła czas na słowa otuchy, pocieszenia. Moja córka dzisiaj płacze dowiedziawszy się, że nie spotka się ze swoją Panią Doktor. Co my teraz bez niej zrobimy. Będziemy szukać, ale trudno będzie znależć kogoś kto by Ją zastąpił. Cudowna, zawsze zostanie w mojej pamięci. Dziękujemy Pani Doktror i żegnamy.

tak nam szkoda ze odeszla to byl najlepszy lekarz na swiecie

tak nam szkoda ze odeszla to byl najlepszy lekarz na swiecie

Witam serdecznie!!! Trafilam do Pani doktor z polecenia dr. Drogowskiego z Konina.I na co trafiłam? Na przeogromna wiedze przekazaną z polskiego na nasze, na oddaną lekarke dla której dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu i na otuche w sercu , która pomogła mi zrozumieć że w takich chorobach jak epilepsja pośpiech to coś co zabija pacjenta a nie mu pomaga. Serdecznie jestem jej za to wdzięczna.O każdej porze dnia i nocy polecałabym kazdemu.

Witam serdecznie!!!