lekarz Mirosława Ornowska

Wenerolog, Dermatolog

Kilkakrotnie na przestrzeni parunastu lat korzystałam wraz z mężem, z pomocy Pani doktor Ornowskiej. Zawsze Pani doktor z uwagą wysłuchała o co chodzi i za każdym razem diagnoza była trafiona. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą w swojej specjalizacji. Osoby którym poleciłam również są zadowolone.

Dr. Ornowska jako jedyna po wielu miesiącach wizyt u różnych dermatologów właściwie zdiagnozowała chorobę mojego dziecka. Skutecznie wyleczyła ze stanu ostrego ,a ponieważ jest to choroba nawracająca nauczyla nas jak z tą chorobą żyć.Bardzo dziękuję za spokój,cierpliwość i podejście. Poleciłam Panią doktor wielu znajomym i wszyscy są mi za to wdzięczni. J.W-S.

Dr.M Ornowska to lekarz,który sam potrzebuje pomocy i to psychiatrycznej!!!!!!! .Pierwszy raz spotkałam się z tak tragicznym podejściem specjalisty!!!.... . A więc może od początku.Do gabinetu trafiłam z polecenia znajomej,wcześniej zarezerwowałam wizytę i przyszłam na 18.40-oczywiście był "poślizg"-dr .Ornowska o 19.10 stwierdziła,że jest zmęczona i zabieg może wykonać (jeżeli chce) jej recepcjonistka-nie usłyszałam słowa przepraszam-a o jej "zmęczeniu"dowiedziałam się w momencie kiedy m owiła to do swojej pracownicy-drzwi gabinetu były otwarte ,a ja siedziałam spokojnie w poczekalni.Trochę mnie to zdenerwowało i zapytałam sie czy mam długo czekać a Ornowska powiedziała mi,że cytuję"że jej mamusia powtarzała ,że dla lekarza pierwszy i ostatmi pacjent się nie liczy-bo przy pierwszym doktor się rozkręca a przy ostatni jest już zmęczony".Przypominam,że była to wizyta prywatna !!!!!! .Ale to jeszcze nic -gdy powiedziałam Ornowskiej ,że powinna odpocząć bo jej zachowan ie w stosunku do mnie jest tragiczne i chciałam wyjść z poczekalni to ta "niesamowita" kobieta zaczełam mnie szarpać za rękę i siłą mnie wciągneła krzycząc ,że zrobi mi ten zabieg!!!!!!! .Uważajcie na nia bo ta kobieta jest NIEBEZPIECZNA !!!!!!! DLA SWOICH PACJENTÓW!!!!!!!!!!

polecam .

polecam .

Niestety ja nie polecam, Byłam u Pani doktor z moim synem, ponieważ tego samego dnia odebrałam wynik morfologii przy okazji pokazałam go. Pani doktor zdiagnozowała czerwienice (choroba krwi która kończy się białaczką). Oczywiście bardzo się zdenerwowałam i tego samego dnia jeszcze byłam na prywatnej wizycie u pediatry hematologa. Pan doktor zaczął się śmiać z diagnozy i oznajmił że mój syn jest zdrowy. Więc nie potrzebnie się denerwowałam i straciłam pieniądze na prywatną wizytę u hematologa.

Niestety ja nie polecam,

witam ,jestem pacjęntką Pani doktor juz o jakiegoś czasu i poleciałam również jej usługi znajomej ,obie jestesmy bardzo zadowolone , rzetelna i miła obsługa , mimo,że kalandarz wizyt jet zapełniony to zawsze Pani doktor znajdzie czas ,doradzi i wytłumaczy.Nie miałam i nie mam żadnych zastrzeżeń .

Niestety, ja nie polecam pani doktor. W przypadku mojej córki zachowała się po prostu po chamsku. Zdiagnozowała bardzo poważną chorobę i wyraźnie sprawiło to pani dr przyjemność. Natychmiast opowiedziała o swojej chorej córce, pokaując nawet zdjęcia, choć mnie interesowało raczej leczenie mojej córki. Kiedy się rozpakałam, to powiedziała "Tak, tak, proszę sobie popłakać". Powiedziała, że córka ma siedzieć w domu przy zasłoniętych oknach. Nie dała żadnych wskazówek dotyczących leczenia i nawet nie skierowała do żadnego specjalisty. To bardzo dziwne zachowanie. Teraz chodzimy do innego lekarza, który córkę po prostu leczy. Widać postęp w leczeniu i córka funkcjonuje zupełnie normalnie. To wydarzyło się już 2-3 lata temu, ale nie daje mi spokoju, bo nie tak powinien postępować lekarz, zwłaszcza za pieniądze.

Z doktor Ornowska znamy sie juz pol roku, zawsze moge na nia liczyc, zeby nie narazac mnie na koszty zaproponowala wizyty w Ośrodku. Do tego moj stan znacznie sie polepszyl, w swoim zyciu przeszlam juz przez wielu lekarzy, jednak doktor Ornowska jets nieporownywalnie najlepsza!!! Baaardzo szczerze polecam

fantastyczny lekarz rzeczowa miła kompetentna ludzka

fantastyczny lekarz rzeczowa miła kompetentna ludzka

Jestem stałą pacjentką pani Ornowskiej. Bardzo polecam gabinet ze względu na kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta.