lekarz Mirosława Piaseczna-Karbownik

Lekarz rodzinny

2,9

Byłam na wizycie u tej lekarki kilka razy, z różnymi problemami. Za każdym razem było sympatycznie i wydaje mi się bardzo kompetentnie. Otrzymałam fachową pomoc, skuteczne leki, które szybko postawiły mnie na nogi. Dziwią mnie niektóre opinie , z których wynika, że lekarka ta jest arogancka. Być może trafiliście państwo na kiepski dzień, który każdy z nas czasami ma. Ja jestem zadowolona z opieki lekarki i na razie nie żałuję wyboru lekarza, chyba że może kiedyś się zdziwię...?!

Jedna z najlepszch kompleksowo podchodzących do pacjentów lekarzy..kompetentna , inteligentna dokładnie tłumaczy pacjentom informacje częst dla nich niezrozumiałych POLECAM

POLECAM

Pani Doktor jest arogancka i nieuprzejma. Niestety nie było mi dane doświadczyć kompetencji tego lekarza, ponieważ nie zostałam nawet zbadana. Wizyta trwała 5 minut, z czego cztery to syczenie jadem i burczenie. Chciałam wykonać profilaktyczne badania ogólnego stanu zdrowia po okresie ciąży i połogu. Zostałam zrugana i odesłana do ginekologa (z gardłem!:). Bardzo współczuję jako kobieta i pracownik, bo taka niechęć do pracy i ludzi musi być dojmująco smutna. Z poważaniem,

Potwierdzam, totalny brak profesjonalizmu w podejściu do pacjentów. Pani zatrzymała się na etapie przysłowiowego "Misia"w kontakcie z pacjentami. Przy temp. powyżej 38 st. C ostrym bólu gardła i głowy uważa, że należy chodzić do pracy - skandal. Stanowczo mówię nie takim konowałom!!!

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Robi łaskę, że przyjmuje pacjenta. Mega wredna, jednym słowem PRL

Bardzo niemiła Pani. Byłam u niej z 3 razy i za każdym razem tak samo. Niemiła, olewające podejście. Czułam sie jak intruz. Mimo gorączki 38 stopni nie chciała mi dać zwolnienia i skończyło się na 2 dniach. Przy okazji mojej wizyty poprosiłam o receptę dla męża na leki na bardzo poważną chorobę (informacja i zalecenia od specjalisty były) i nie chciała mi wypisać i kazała z gorączką przyjść drugi raz. Tragedia. Natomiast bardzo dużo czasu poświęca na wciskanie pacjentom tabletek z wyciągów z owoców które kosztują około 300 zł i tylko u Pani można je dostać (wiadomo - dodatkowy zarobek)

jeden z niewielu zorientowanych w nowoczesnych lekach - lekarz. Wizyta profesjonalna i treściwa bez zbędnych udziwnień. Oby tak dalej

Bardzo sympatyczna lekarka wszystko mi wytłumaczyła co dotyczy moich chorób i dała dobre leki, po raz pierwszy mam dobrze ustawione leki na cukrzycę polecam wszystkim :-)

Bardzo dobra lekarka kompetentna, wiedza duża, kultura odpowiednia, polecam. Kompleksowo podchodzi do pacjenta, wie gdzie pokierować w razie konieczności.

Bardzo dobra lekarka kompetentna, wiedza duża, kultura odpowiednia, polecam.
Kompleksowo podchodzi do pacjenta, wie gdzie pokierować w razie konieczności.

Nie polecam. Odniosłam wrażenie że jestem intruzem w jej gabinecie. Nieuprzejma i arogancka. Podejście do pacjenta rodem z PRL-u...