lekarz Mirosława Siembiot

Lekarz rodzinny

Bardzo źle oceniam tą panią. Większość czasu siedzi z nosem w komputerze, kontakt wzrokowy niewielki, wywiad bardzo krótki. Trzyma się ściśle 15min,które przeznaczone są dla jednego pacjenta będąc przy tym niemiła - byłam u niej na dwóch wizytach i na obu powiedziała mi, żebym nic więcej nie mówila, że jak coś jeszcze chcę to mam zapisać się na kolejną wizytę. Uważa, że moje bóle pleców i nóg są na podłożu psychosomatycznym i wypisując skierowanie na rtg kręgosłupa powiedziała, że wątpi aby mi coś wykazało, a okazało się po jego wykonaniu i konsultacji z ortopedą, że mam mocne powody by uskarżać się na bóle. Do tego zwracała się do mnie na ty, choć tak nie powinno być w kontakcie formalnym i na prośbę o wypisanie skierowania na cholesterol, pomimo, iż nigdy nie miałam go badanego i w mojej rodzinie występuje ryzyko do miażdżycy i wiele członków miało zawał dosłownie wyśmiała mnie i spytała, czy mam sklerozę. NIE POLECAM!

Profesionalistka w 100 % za razem bardzo cipla I cierpliwa, dziękuje pani doktor

Wspaniała pani doktor i wspaniały człowiek.Pomaga bezinteresownie zawsze można na nią liczyć.Polecam wszystkim.