Mirosława Strzałkowska-Jaksztowicz

2,4
2,4

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat Pani Doktor (pisanych i tzw. szemranych). Wypowiem się jedynie za siebie (zaznaczam, że - z konieczności - w gabinecie bywam od kilku lat minimum 1 x na pół roku, czasem raz 1 x na 3 m-ce). Moje obserwacje: uprzejma, kompetentna, zawsze chętnie wyjaśnia co i jak (zaznaczam, że jestem osobą dociekliwą i lubię wiedzieć co się dzieje z moim organizmem, jakie są metody leczenia, na czym polegają etc., etc.). W moim odczuciu Pani Doktor bywa wręcz empatyczna, co - biorąc pod uwagę moje doświadczenia z innymi lekarzami - za każdym mnie zdumiewa. Reasumując na podstawie dotychczasowych doświadczeń: POLECAM.

widzę, że chyba ubyło negatywnych opinii odtyczących tej Pani....?? arogancka, nieuprzejma, nie wzbudzająca sympatii, nie polecam szeczególnie młodym dziewczynom; ocena wynika z niejednorazowej wizyty i jest podobna do wieeeelu innych pacjentek

Pani Mirosława wydawała mi sie być w porządku, dopóki chodziłam prywatnie i płaciłam pieniążki. Na wizycie na ubezbieczenie szybko zmieniłam o tej Pani zdanie. Jest niemiła, nie odpowiada na pytania, ignoruje i ucisza. Na pewno "państwowo" nie ma się prawa pytac o nic i nie można mieć wątpliwości. NIE POLECAM!

najgorszy lekarz ginekologii w całych suwałkach przez ta kobietę miałam być operowana dzięki bogu poszłam do innego lekarza na sprawdzenie jej opinii

ogólnie jest ok. jednak uważam że owy lekarz powinien więcej mówić swoim pacjentkom o sprawach ich dotyczącach i w miarę możliwości je tłumaczyć, a także zlecać wiecej badań takich jak np. badanie przed wypisaniem tabletek antykoncepcyjnych... uwazam że nie jest źle... polecić innym poleciłabym ale nie ze 100 % przekonaniem... :)