lekarz Mirosława Szyda

Bardzo polecam Panią Doktor. Należy jej się wiele słów uznania za cierpliwość i dogłębne podejście do pacjenta. Potrafi poświecić bardzo dużo czasu i przyjąć praktycznie o każdej porze. W razie potrzeby Pani Doktor kieruje do stosownych specjalistów, jest zawsze rzeczowa, bardzo uprzejma. Ma duże doświadczenie, co daje się odczuć. W ślad za tym idą wysokie kompetencje.

Bardzo polecam Panią Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentom, jej badania są wnikliwe a kontakt z chorym znakomity. Pani Doktor ma znakomite podejście do najmłodszych pacjentów. Kompetentny, ciepły i empatyczny lekarz. Godny polecenia!

Stanowczo odradzam tego lekarza. Warunki w gabinecie prymitywne i chyba niezbyt czyste, bo lekarka zaraziła mnie ostrym wirusowym zapaleniem spojówek. Chyba, że było to coś gorszego, bo pani nie wyjaśniła mi jasno co to jest. Nie założyła rękawiczek jednorazowych przy mnie i prawdopodobnie w ten sposób przeniosła wirusa. Najgorsze w tym jest jednak to, że kiedy zadzwoniłam 4 dni później, to odebrał jej mąż i powiedział, że żona jest chora i że mam sobie poszukać innego lekarza. A był to piątek wieczór... :-( Minęly 4 miesiące a ja wciąż mam problemu z oczami...

Najlepszy okulista,na jakiego w zyciu trafilam.Klopoty ze wzrokiem ma od ponad 30 lat,ale dopiero Pani dr Szyda przepisala mi odpowiednie okulary (przed okolo 6 laty). Nie wybiore sie juz do nikogo innego. POLECAM !!!

Nie wybiore sie juz do nikogo innego.
POLECAM !!!

NIE POLECAM pomimo że pani doktor jest miła -to raczej mizerny okulista , okulistka :(

Lekarz nie ma pojęcia o tym, co robi. Zapisala krople, po których przyszła grzybica. Inne lekarze powiedzieli, że to błąd w sztuce.

napewno będę korzystał z usług jestem zadowolony i już kilka osób skierowałem w potrzebie