lekarz Monika Abel

Nie polecam : pracuję z lekarzami różnych specjalności od wielu lat , posiadam wyższe wykształcenie medyczne , zachowanie tej pani oceniam jako skandaliczne [arogancja , zero kontaktu , brak zainteresowania tym co ma do powiedzenia pacjent , minimalizm w badaniu ]. Bożena.

od lat leczę się u pani doktor i nie narzekam;] godna polecenia kobieta. miła, doświadczona, robi specjalistyczne badania komputerowe oczu

Skandal!!!! Taki człowiek nie powinien wykonywać tego zawodu. Byłam pacjentką tej Pani przez pare lat ze względu na fakt, że jest ponoć jedną z najlepszych specjalistek jeśli chodzi o dobór soczewek kontaktowych. Z pozoru bardzo miła, tak sztuczna, że aż czlowieka mdli!! jak na pacjenta, który się "zna" wszystko ok, badana bardzo podstawowe, przy bardzo skomplikowanej wadzie wzroku wydawać by się mogło, że dobór soczewek odpowiedni..Gdyby nie dodatkowa konsultacja u lekarza, który prowadzi mnie od dziecństwa nie dowiedziałabym się, że ta Pani spowodowała ciężkie uszkodzenie mojego wzroku, gdyż nie zauważyła, bądź też nie chciała, bardzo poważnej alergii w oczach na soczewki, właśnie przez nią przepisane. Jestem po kilku tygodniach walki ze stkutkami tego co ta pani przeoczyła!! Powinnam tej Pani wytoczyć proces i możecie mi Państwo wierzyć, że bym go wygrała. NIKOMU JEJ NIE POLECAM!! Byłam u wielu lekarzy i muszę powiedzieć, że ta Pani + dr. Depczyńska (która wystawia rachunek napisany na kawałku kartki wynoszący w moim przypadku prawie 500 zl - może Skarbowka się zaintersuje...)to niewytłumaczalne pomyłki w reprezentowaniu tego szlachetnego zawodu. UWAŻAJCIE!!!

Dla mnie rewelacja. Pani doktor zgodziła się przyjąć żonęi mnie na jednej wizycie - mimo, że zapisana była jedna osoba. W sprawach wymagających konsultacji skierowała do wybitnego specjalisty. Miła, kompetentna. Dla mnie bomba. Polecam!

Dawno nie spotkałam tak sympatycznego i kompetentnego lekarza.

Dawno nie spotkałam tak sympatycznego i kompetentnego lekarza.