Monika Baranowska

Dietetyk

Dzięki Pani Monice udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Dieta była urozmaicona, do tego mini plan treningowy..wszystko szło gładko, poza tym, że niestety uczucie głodu bardzo często mi towarzyszyło. Jednych posiłków nie byłam w stanie przejeść inne były za małe..mimo kilku prób zmian proporcji nie znalazłyśmy złotego środka. Podtrzymanie diety też zakończyło się tylko połowicznym sukcesem.

Długie oczekiwanie na przesłanie nowej diety!!! dzień przed kolejną wizytą! bardzo droga!!! NIE POLECAM!

Pani Monika jako dietetyk wykazuje się dużą znajomością wiedzy dotyczącej żywienia. Wsłuchuje się w to co mówi pacjent i potrafi znaleźć dobre rozwiązanie. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Przed planowaną dietą prosi o wyniki i dopiero po otrzymaniu wyników przygotowuje dietę. Jestem zadowolona z pomocy Pani Moniki i polecam jej osobę.

Jestem zadowolona z pomocy Pani Moniki i polecam jej osobę.

Serdecznie polecam Panią Monikę wszystkim! jest świetnym lekarzem, super kontakt z pacjentem, diety są kolorowe, smaczne, a dieta działa. dzięki Pani Monice odniosłam już pierwszy sukces, 7kg mniej, będę dalej walczyć! :)

Korzystalam z porad Pani Moniki i szczerze powiem ze jestem bardzo zadowolna. Zaznaczam ze nie mam nadwagi moim celem bylo raczej uksztaltowanie sylwetki. Po dwoch miesiacach stosowania sie do rad Pani Moniki cel osiagniety

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Wojciechówka"?

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań