dr n. med. Monika Barczewska

Neurochirurg

2,9

Zdecydowanie polecam Panią doktor, Znam ją kilka lat , postawiła mi celną diagnozę, dzięki której leczenie było skuteczne. Jest świetną specjalistką i wspaniałym człowiekiem

Myślałam że pacjenci przesadzają. Ale niestety mogę potwierdzić nieudolność tej " lekarki" operacja kręgosłupa schrzaniona. Uszkodzony nerw w ręce, ból niesamowity. Zero zainteresowania pacjentem. Dlaczego po tylu nieudanych operacjach ordynator dalej zatrudnia tą kobietę ??? Też olewa dobro pacjentów. A gdzie " Przede wszystkim nie szkodzić " ?!!!

Godna polecenia! Kompetentna i zna się na tym co robi ,dzięki Pani doktor jestem sprawna i wróciłam do normalnego życia

ODRADZAM jeśli chcecie chodzić . Skrzywdziła moja Mamę na całe życie! Weszła na salę o własnych nogach a wyjechała jako sparaliżowana kaleka w wieku 40 lat, uszkodziła jej nerwy operując zwykłą dyskopatię! Oszukiwała , że Mama wróci do normy - g.... prawda . Teraz uczy studentów - ciekawe czego? Chyba tego jak zmyć z siebie odpowiedzialność jak coś jej nie wyjdzie. Odradzam!

Oszukiwała , że Mama wróci do normy - g.... prawda .

Jestem cztery lata po operacji kręgozmyku. Pani doktor obiecywała mi nowy kręgosłup. I nie skłamała. Jest nowy. Tyle, że nieskończenie gorszy, niż przed operacją. Cieszę się, że w ogóle mogę chodzić. Nie mogę się natomiast zginać. Tzn. mogę, ale odchorowuję zwykłe sprzątanie. Ból, ból, ból, którego nie było przed operacją. Ktoś mi ją polecił. Bodaj z piekła nie wyjrzał!Jeśli przed operacją miałem kłopoty, to teraz jestem kaleką. Przed operacją podpisuje się zgodę. A w niej wszystko, nawet śmierć jest możliwa. Więc o co pretensje? Że jest gorzej? Mogło być jeszcze gorzej! Dla mnie ważne jest to, że jest zdecydowanie gorzej, niż przed operacją. Fatalnie spieprzona. Przeklinam dzień, w którym poznałem dr. Barczewską. Dzięki tej operacji moje w miarę aktywne życie się skończyło. Dziękuję pani doktor! Nie twierdzę, że wszystko robi źle, coś czasem zrobi dobrze, jednak ta ilość negatywnych opinii w internecie zastanawia. Żałuję, że nie przeczytałem wcześniej. Ostrzegam innych - z daleka!

Mój brat był w 2008 roku operowany i biegs skacze zyje ja byłem w tym roku operowany 2013 i jest super za 2 tygodnie na kontrole jade do pani doktor... polecam to nie konoał tylko prawdziwy lekarz ktory profesjonalnie podchodzi do pacjeta.... POLECAMMMM

Opryskliwa i wredna stara baba która za nic ma pacjentów. Trafiłeś z SORu? Twój przypadek jest mało istotny.

Nie potrafiła podać jasnej przyczyny dlaczego w trakcie prowadzonej przez nią i Maksymowicza w 2002 r.w szpitalu MSW operacji pacjentka zmarła.8- osobowy zespół operujący - fachowców? Operacja naturalnie na kręgosłup...

Operacja naturalnie na kręgosłup...

CZEKAŁAM NA WIZYTĘ 8 MIESIĘCY. NIE UDZIELIŁA MI POMOCY. JESTEM PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA. OPEROWAŁ MNIE INNY LEKARZ. POSZŁAM DO PANI DOKTOR PO POMOC PONIEWAŻ MIAŁAM STŁUCZKĘ PO KTÓREJ ZACZĘŁAM CZUĆ SIĘ FATALNIE. PANI "DOKTOR" ODESŁAŁA MNIE DO LEKARZA KTÓRY MNIE OPEROWAŁ. NA WIZYTĘ MUSZĘ CZEKAĆ PÓŁ ROKU LUB IŚĆ PRYWATNIE. PANI DOKTOR STWIERDZIŁA, ŻE NIE ZLECI MI BADAŃ ŻEBYM ZAOSZCZĘDZIŁA PIENIĄDZE. WYPPISAŁA TYLKO SKIEROWANIE. TO UMIE!!!! LEKARZ RODZINNY. TO NIE TYLKO WSTRĘTNY LEKARZ ALE I OKRUTNA OSOBA

W przeciwieństwie do innych opiniujących nie będę pisał anonimów. Uważam,że Pani Doktor Barczewska jest osobą wyjątkowej kultury osobistej, oddana sprawom pacjenta, wyjątkowego profesjonalizmu w leczeniu, wspaniałym neurochirurgiem. Przy atmosferze jaką cały zespół, na czele z Panem Profesorem Maksymowiczem, stworzył w klinice w Olsztynie, jako mąż uratowanej pacjentki mogę tylko polecić innym. W kontekście niektórych wypowiedzi, chcę podkreślić, że do pełni pozytywnego leczenia jest potrzebna jeszcze dyscyplina zarówno chorego, jak i jego otoczenia. Wdzięczny mąż pacjentki A. Kos

Wdzięczny mąż pacjentki A. Kos