Monika Bator-Gregorczyk

Bardzo miła Pani doktor, ma dużo empatii i pozytywnego nastawienia do pacjentki. Dzięki tej doktor wyleczyłam swoją nadżerkę i parę innych przypadłości kobiecych. Mogę z całą odpowiedzialnoscią polecić tę ginekolog. Ja na razie dzieci nie mam, ale moja siostra chodziła w ciąży do tej właśnie doktor i była bardzo zadowolona zarówno z opieki ciążowej, jak i po porodzie. Niestety, nie udało się zorganizować obecności Pani doktor przy porodzie, ale i tak polecam, bo warto.

Wspaniała, profesjonalna, najlepsza. Dzięki niej cieszę się beztroskim macierzyńśtwem, dała mi nadzieję i zrobiła wszystko, żebym donosiła ciążę do końca. Obstawiła lekami, robiła wiele badań i dzięki temu urodziłam zdrowego, dużego synka. Polecam wszystkim.

Nie polecam Pani doktor nikomu! Moim zdaniem leci tylko na ilość pacjentów a nie na jakość! Pani doktor jest niedostępna w sytuacjach kiedy pacjentki jej potrzebują najbardziej!

Bardzo dobra lekarz, godna polecenia. Prowadziła moją ciąże od początku do końca. Gdy miałam jakiś problem od razu oddzwaniała lub prosiła o przyjście do gabinetu by sprawdzić czy wszystko ok- taka szybka i nagła wizyta była zawsze bezpłatna

Wyjaśniła mi charakter moich zaburzeń hormonalnych-jako pierwszy Gin od 8 lat!przyszlam z ginekologicznym problemem wyszłam z badaniami hormonalnymi i lekami po których jestem w ciąży.nie mogę uwierzyć że przez 8 lat nikt nie wpadł na to!!! Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam. Ma wiedzę i świetnie leczy.

Jestem pacjentka Pani Doktor od kilku lat. Zawsze wszystko starannie wytłumaczy, o wszystko można ją wypytać. Ostatnio prowadziła moją ciążę, na każdej wizycie dało się odczuć jej zaangażowanie w każdym momencie mogłam do niej zadzwonić w dzień czy w nocy. Nie było problemu z niezaplanowanymi wizytami, jeśli była potrzeba to nawet specjalnie dla mnie przyjeżdżała do gabinetu. Ponadto poleciła mi swój szpital w Warszawie i nie ma porównania z Radomiem jeśli chodzi o poród i opiekę. W czasie choroby dzwoniła i wypytywała o stan zdrowia mój i dziecka. Polecam z czystym sumieniem!!! Lekarz godny zaufania! Gabinet cudowny, ładny i komfortowo urządzony. Pani doktor piękna i życzliwa.

Ogólnie jestem bardzo rozczarowana.Jedynie za co mogę wystawić jej dobrą opinię,to diagnostyka usg.Rozpoznała u mnie mięśniaki macicy i skierowała do szpitala.Miała rację.Były do operacji.Na tym chwała się kończy.Po operacji chodziłam do niej ponieważ pojawiły się problemy natury stanów zapalnych i tu miałam ogromną niespodziankę,pani dr.leczyła mnie na grzybicę gdzie w efekcie okazało się poważne zapalenie bakteryjne.Leczenie trwało 6 m-cy,każda wizyta 120 zł,leki niewiele mniej.Średnio comiesięczne spotkanie ok.200 zł.Zdegustowana zrezygnowałam z jej usług.Mało precyzji za to piękny wygląd pani dr.może niekoniecznie najważniejszy jak na ten zawód.Nasze drogi zdecydowanie się rozjechały.Zdecydowanie nie polecam,chyba że ktoś ma worek pieniędzy do oddania.

Wizyta u doktor spełniła moje oczekiwania.Niezwykle miła i uprzejma osoba, wszystko dokladnie tlumaczy,jest kompetentna,To swietny lekarz, naprawdę z powołania, mam pełne zaufanie

Pani dr jest naprawdę kompetentna,wszystko dokładnie tłumaczy,jest bardzo uprzejma. Jestem bardzo z niej zadowolona i mogę polecic w 100%.