Andrzej

11.05.2017

Bardzo świetne podejście, dokładne przedstawienie problemu, który mam, świetnie wykonany plan leczenia, wszystko klarownie i przejrzyście

Zbyszek

29.06.2014

Bardzo miły i kompetentny lekarz, na jednej wizycie konsultowało mnie kilku specjalistów, chirurg i ortodonta, bez zbednych wycieczek do innych gabinetów.

Dorota

01.06.2014

Polecam, wszystko jak należy, ceny trochę wysokie ale jakość obsługi rekompensuje wszystko. Wole zapłacić więcej i mieć gwarancję że wszystko wykonane materiałami najwyższej klasy.

Roman

20.05.2014

Dziękuję za miłą wizytę, mój synek jest zachwycony i z niecierpliwością czeka na następną wizytę, super podejście i ta szuflada z prezentami :-)

Tomek

07.04.2014

Zdecydowanie polecam, uratowała zęba, którego inny stomatolog chciał usunąć i wykonać protezkę, świetne podejście i sposób wytłumaczenia innych moich problemów których nie dostrzegał nikt.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Drawsko Pomorskie"?

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Kupiecka 12