dr n. med. Monika Bojdys-Szyndlar

Ginekolog

Polecam. Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Mam 34 lata, a tak kompetentnego, życzliwego ginekologa jeszcze w swoim życiu nie spotkałam.

Polecam w 200%!!! To lekarka bardzo dokładna, bardzo cierpliwa, bardzo życzliwa. Fachowo podchodzi do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem do zawodu. Pani doktor prowadziła moją drugą ciążę, która nie należała do bezproblemowych i dzięki niej wszystko dobrze się rozwiązało:) W porównaniu do lekarza z pierwszej ciąży... On nawet nie powinien stać z nią w jednym rzędzie mimo, że miał 3 tytuły przed nazwiskiem.

Bardzo dobra Pani Doktor lubiana przez personel medyczny dokładna i sumienna. Bardzo miła. Gorąco polecam

Wspaniała Pani Doktor! Przemiła, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania tłumacząc dokładnie co i jak. Bardzo ciepła, prawdziwy specjalista z powolaniem, z "ludzkim" podejściem do pacjentki. Byłam już w swoim życiu u kilku ginekologów ale panią Bojdys jestem zachwycona i polecam wszystkim niezdecydowanym. Zawsze dużo pacjentek czeka na wizytę u Pani doktor co tez o czymś świadczy. Jedyny minus to, że Pani doktor nie przyjmuje w umówionej godzinie więc czasem trzeba długo czekać ale i tak warto!

Pani Monika to lekarz z powołania. Jest kompetentna i niesamowicie przyjazna dla pacjenta. Interesuje się najdrobniejszymi objawami i dlatego diagnozy Pani Doktor są zawsze trafne. Miałam okazję być pod opieką Pani Moniki podczas mało przyjemnego zabiegu i z całym przekonaniem polecam. Ja napewno już nie zmienię lakarza - znalazłam odpowiedniego!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lędziny"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita