lekarz Monika Bomersbach

Ginekolog, Ginekolog położnik

Najlepszy diagnosta jakiego spotkałam. Ogarnia jak się zorientowałam nie tylko ginekologię. Pomogła mi w diagnostyce innych moich dolegliwości i pokierowała do odpowiednich specjalistów, do których nie skierował mnie internista bo w ogóle nie widział problemu. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z nietypowymi problemami

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła, nigdy nie lekceważy pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania i stara się rozwiać każdą wątpliwość. Bardzo polecam.

Pani Bomersbach jest bardzo uprzejmą lekarką, w przeciwieństwie do moich poprzednich lekarek, do których chodziłam badania są wykonywane bardzo dokładnie i bezboleśnie. Nie mam zamiaru zamieniać jej na żadną inną lekarkę!

Wszystko odbyło się tak jak być powinno. Może tylko trochę długo trzeba było czekać ale do tego już się przyzwyczaiłam, niestety. Wiki68

Wiki68

Jestem pacjentką Pani Doktor.Ja już jestem starszą Panią i pewne sparwy są tu jasne jak słońce.Powiem tylko jedno: ktoś tu robi Pani Doktor koło tyłka.Przeciez to jasne.Jeśli by była złym lekarzem, to inni koledzy pofachu nie wysyłali by do niej na konsultacje.A mnie właśnie tak pokierowano.Trochę byłam zdiwiona, bo jest to osoba raczej młoda, a co za tym idzie nie może mieć wielkiego doświadczenia.Ale okazało sie,że ta młoda osóbka wie co robi i ma dużą wiedzę.A ja to umiem ocenić.Badź co bądź jestem nauczycielem juz tyle lat Władysława J.

Władysława J.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo