lekarz Monika Bomersbach

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wspaniała lekarka. Prowadziła moje dwie ciąże. Jestem też lekarzem więc mam porównane i umiem ocenić fachowość. Polecam serdcznie dr Bomersbach

Wspaniała lekarka.

Najlepszy diagnosta jakiego spotkałam. Ogarnia jak się zorientowałam nie tylko ginekologię. Pomogła mi w diagnostyce innych moich dolegliwości i pokierowała do odpowiednich specjalistów, do których nie skierował mnie internista bo w ogóle nie widział problemu. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z nietypowymi problemami

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, miła, nigdy nie lekceważy pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania i stara się rozwiać każdą wątpliwość. Bardzo polecam.

Pani Bomersbach jest bardzo uprzejmą lekarką, w przeciwieństwie do moich poprzednich lekarek, do których chodziłam badania są wykonywane bardzo dokładnie i bezboleśnie. Nie mam zamiaru zamieniać jej na żadną inną lekarkę!

Wszystko odbyło się tak jak być powinno. Może tylko trochę długo trzeba było czekać ale do tego już się przyzwyczaiłam, niestety. Wiki68

Wiki68

Jestem pacjentką Pani Doktor.Ja już jestem starszą Panią i pewne sparwy są tu jasne jak słońce.Powiem tylko jedno: ktoś tu robi Pani Doktor koło tyłka.Przeciez to jasne.Jeśli by była złym lekarzem, to inni koledzy pofachu nie wysyłali by do niej na konsultacje.A mnie właśnie tak pokierowano.Trochę byłam zdiwiona, bo jest to osoba raczej młoda, a co za tym idzie nie może mieć wielkiego doświadczenia.Ale okazało sie,że ta młoda osóbka wie co robi i ma dużą wiedzę.A ja to umiem ocenić.Badź co bądź jestem nauczycielem juz tyle lat Władysława J.

Władysława J.

Pani doktor w trakcie mojej wizyty pytała o każdą rzecz przynajmniej 2-3 razy, odebrała telefon od pacjenta, który koniecznie chciał pigułkę po stosunku i rozmawiała z nim kilka minut jednocześnie wypełniając moją dokumentację, nie wyjaśniła ani jednej rzeczy. Jestem w pierwszej ciąży, nawet nie raczyła policzyć i wyznaczyć terminu rozwiązania, nie spytała mnie czy brałam kiedykolwiek antykoncepcję. Nie wykonała mi USG mimo, że ma w gabinecie aparat (musi mieć), poinformowała, że na usg muszę pójść do kogoś prywatnie. Najlepiej do niej.

Już za 2tygodnie będę miała laparoskopię z powodu cysty na jajniku.Nic o niej nie wiedziałam, nic mnie nie bolało.Zdecydowałam się iść wreszcie do ginekologa.Kolezanka poleciła mi panią dr Bomersbach, jako bardzo dobrego specjalistę.Poszłam i nie zawiodłam się, chociaż tego co się dowiedziałam na wizycie wcale się nie spodziewałam.Wykryła mi jakiegoś guza już przy badaniu na fotelu.Potem na USG okazało się, że trzeba go natychmiast operować.Jak pokazałam wyniki badań w szpitalu zaraz mi ustalili termin.Boje się troche, ale też cieszę się, że mi tego guza wykryto,bo przecież nic mi się nie działo!!!