dr n. med. Monika Buziak-Bereza

Endokrynolog

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi bardzo dobrze zdiagnozować chorobę oraz dobrać odpowiednie leki.

Pani drBuziak-Bereza,która na pewno powinna zajmować wysokie miejsce w tym rankingu ponieważ jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie! POZDRAWIAM SERDECZNIE ANETA Z N.T:)

Pani Doktor prowadziła mnie przez obydwie ciąże (jestem po radiojodzie) i jestem bardzo zadowolona, dzieci są zdrowe i nie było komplikacji. Jest bardzo kompetentna i przyjmuje w przychodni na kopernika o czasie i nie czeka się długo a i tak znajduje czas na dokładne wytłumaczenie wszystkiego. Gorąco polecam.

super lekarz kompeyentny otwarty na problemy pacjentow

super lekarz kompeyentny otwarty na problemy pacjentow

bardzo sympatyczna, szczegolowa i dokladna, wysluchala wszystko mimo ze czas plynal nieublagalnie, zdecydowanie polecam - zwlaszcza dla kobiet wykatkowo empatyczna i naukowo wysmienita. dostepna w Unicardii Centrum Lecznia Chorob serca i naczyn w krakowie nr 12 626 08 08

Pani Doktor jest po prostu super, miła ciepła osoba ale co najważniejsze przede wszystkim bardzo kompetentna lekarka wie co robi i z czym ma do czynienia. Ja u Pani Doktor leczę się już 6 lat i tylko jej zawdzięczam życie

wspaniały lekarz, świetny specjalista, mogłabym długo wymieniać zalety. Panie doktor po prostu zaraża swoim optymizmem a to czasem wiele więcej niż najlepsze lekarstwa;)

jestem zachwycona,cudowna, wspaniała ,a do tego śliczna. Leczę się u Pani Doktor 9 lat i nigdy nawet nie pomyślałam o zmianie lekarza.POLECAM! Krystyna

jestem zachwycona,cudowna, wspaniała ,a do tego śliczna.
Leczę się u Pani Doktor 9 lat i nigdy nawet nie pomyślałam
o zmianie lekarza.POLECAM!

Krystyna

Miła sympatyczna i ciepła kobieta. Leczyła moją mamę, teraz sama od 3 lat jestem jej pacjentką. Dobrała odpowiedni lek do mojej choroby. Teraz czuję się jak nowo narodzona.

Leczę się u pani doktor już ponad 5 lat, na początku mojej choroby była rzeczywiście ujmująca, wzbudzała zaufanie, poświęcała dużo czasu, zrozumiałym językiem opowiadała o chorobie i sposobach leczenia. Z czasem niestety moje zdanie się zmieniło, pani doktor widząc moje wyniki zarzuca mi,że nie stosuje odpowiednich dawek w odpowiednich porach, co jest bzdurą-bo chyba mnie najbardziej zależy na wyzdrowieniu-ironicznie odnosi się kiedy wypowiadam swoje zdanie, wyczuwam zniecierpliwienie. Wkółko dostaję na zmianę te same dawki lekarstw i mam nieprawidłowy poziom hormonów, moje sugestie,że już brałam tę dawkę leków są ignorowane i komentowane,że na pewno źle biorę. Wiem,że wiele osób się ze mną nie zgodzi,bo pani doktor jest naprawdę sympatyczną osobą, ale ja po tylu latach leczenia( ponoć łatwego jej zdaniem schorzenia, wciąż nie widzę poprawy a raczej pogorszenie) i zbywania mnie niestety straciłam do niej serce