dr n. med. Monika Buziak-Bereza

Endokrynolog

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi bardzo dobrze zdiagnozować chorobę oraz dobrać odpowiednie leki.

Pani drBuziak-Bereza,która na pewno powinna zajmować wysokie miejsce w tym rankingu ponieważ jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie! POZDRAWIAM SERDECZNIE ANETA Z N.T:)

Pani Doktor prowadziła mnie przez obydwie ciąże (jestem po radiojodzie) i jestem bardzo zadowolona, dzieci są zdrowe i nie było komplikacji. Jest bardzo kompetentna i przyjmuje w przychodni na kopernika o czasie i nie czeka się długo a i tak znajduje czas na dokładne wytłumaczenie wszystkiego. Gorąco polecam.

super lekarz kompeyentny otwarty na problemy pacjentow

super lekarz kompeyentny otwarty na problemy pacjentow

bardzo sympatyczna, szczegolowa i dokladna, wysluchala wszystko mimo ze czas plynal nieublagalnie, zdecydowanie polecam - zwlaszcza dla kobiet wykatkowo empatyczna i naukowo wysmienita. dostepna w Unicardii Centrum Lecznia Chorob serca i naczyn w krakowie nr 12 626 08 08

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna im. dr n. med. Zbigniewa Żaka w Krakowie
Stefana Batorego 3
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Gabinet Lekarski Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Ginekolog-Położnik
ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 44
Kraków
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Przychodnia FERTILITY CENTRE
ul. Plac Szczepański 3