Jestem psychologiem dziecięcym, psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem, trenerką zastępowania agresji oraz terapeutką biofeedback II stopnia.
Specjalistką z zakresu wychowania ...

Specjalistką z zakresu wychowania i terapii dziecięcych trudności, założycielką poradni “Spokój w Głowie” gdzie wraz z moim zespołem specjalistów pomagam dzieciom i ich rodzinom.
Propaguję wiedzę psychologiczną współpracując z prasą, stacjami radiowymi i telewizyjnymi. Moją pasją, a zarazem specjalnością jest przede wszystkim psychologia dzie...

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!

Polecam! Wizyty były bardzo wartościowe, nieoceniające a ukierunkowane na rozwiązanie trudności. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak pomocnego specjalistę! Dziękuję, wizyty u Pani odmieniły moje życie! :)

Jako rodzice byliśmy na konsultacji u pani Moniki, a dziecku zostały polecone spotkania z drugą panią psycholog w tej samej placówce ze względu na dostępniejsze popołudniowe godziny. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zespół specjalistów jest bardzo przyjemny i zaangażowany w pomoc dzieciom. Kontakt z placówką jest wzorowy! Serdecznie dziękujemy i polecamy każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy i trudności.

Super specjalista! Spotkania pełne merytorycznej rozmowy i konkretnych technik do zastosowania w domu. Razem z żoną jesteśmy w pełni zadowoleni. Problem, z którym się zgłosiliśmy topniał w oczach! Dziękujemy i polecamy!

Wizyty odbywają się w bardzo przyjemnym gabinecie, przytulnym, pięknie urządzonym, czystym. Pani psycholog jest bardzo mila, uśmiechnięta, ale też nie bagatelizuje problemów. Pomogła nam rozwiązać problem dziecięcych trudności, wytłumaczyła zachowania dziecka i wskazała sposoby reagowania. Nasz drugie dziecko uczęszczało na zajęcia do poradni pani Moniki, ale do innej pani psycholog i również jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy! Z przyjemnością polecamy panią psycholog oraz Gabinet "Spokój w głowie".