mgr Monika Chrapińska-Krupamgr Monika Chrapińska-Krupa - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

www.facebook.pl/MonikaChrapinskaKrupa

www.facebook.pl/MonikaChrapinskaKrupa

Psycholog dziecięcy z doświadczeniem i praktyką, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w podejściu poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, certyfikowany Praktyk oraz Trener Treningu Zastępowania Agresji, terapeuta EEG Biofeedback II stopnia.
Uczestniczyłam w szkoleniu z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej dzieci i młodzieży w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej rekomendowanej przez PTTPB oraz rocznym szkoleniu z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży pod przewodnictwem dr Artura Kołakowskiego.
Jestem absolwentką kursów dotyczących m.in. zaburzeń lękowych, złości i agresji u dzieci, zespołu FAS, uzależnień behawioralnych, diagnozy dojrzałości przedszkolnej i wczesnoszkolnej, terapii dzieci z autyzmem oraz wspomagających i alternatywnych metod porozumiewania się (AAC). Stale doskonalę swój warsztat biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.
Ukończyłam kurs psychografologii II stopnia o specjalizacji psychiatryczno – kryminalistycznej (analiza i interpretacja cech osobowościowych na podstawie charakteru pisma).
Pracuje pod stałą superwizją.

Prowadzę:
- indywidualną terapie dzieci i młodzieży (w nurcie poznawczo - behawioralnym)
- indywidualną terapie dorosłych (w nurcie poznawczo - behawioralnym)
- konsultacje i porady wychowawcze
- warsztaty i treningi
- konsultacje, porady i warsztaty w przedszkolach oraz szkołach

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kobyłka"?

Gabinet Psychoterapii CBT Marta Wilk
W. Łokietka