Monika Chrząstowska

Psycholog

2,5
2,5

Jutro ide na druga wizyte do Pani doktor. Bylam bardzo zadowolona z pierwszej rozmawialysmy ponad godzine. Podeszla do mnie bardzo delikatnie uswiadomila mi, ze jestem chora ze jesli nie wezme sie za siebie moj stan psychiczny bedzie sie pogarszal. Czulam od niej duzo empati bez problemu sie przed nia otworzylam. Namowila mnie tez do systematycznego brania lekow bo troche sie z tym bronilam bojac sie uzaleznienia. Z czystym sercem polecam i mam nadzieje , ze jutro zdania nie zmienie.

Pani, która pomyliła się w wyborze zawodu. Niecierpliwa, arogancka. Trudno by z tą panią zagrać nawet w karty, a co dopiero zwierzyć się ze swoich intymnych problemów.

Pani, która pomyliła się w wyborze zawodu.

Nie polecam. Zbyt szybko kończy wizytę, wykazuje zniecierpliwienie, robi przykre i aroganckie uwagi. Naśmiewa się z poważnych problemów pacjenta. Daje pacjentowi do zrozumienia, że jest intruzem na jej terenie. Itd. Pewnie chce odwalić robotę i iść do domu. To oszustka !!!

Nie polecam tej lekarki. Byłem u niej dwa razy, po tym stwierdziłem, że moja noga nie postanie już w jej gabinecie. Podczas moich dwóch wizyt u tej pani musiałem czekać piętnaście minut, mimo że byłem umówiony na daną godzinę, a sama wizyta trwała u niej 20 MINUT!!! Pani psycholog jest miła i wyrozumiała, ale uważam, ze całkowicie niewarta polecenia. Argumenty, które wymieniłem to tylko nieliczne z tych potwierdzających jej brak kompetencji.