lekarz Monika Chwastek

Wizyta prywatnie przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Przyjazne i kompleksowe podejście do pacjenta. Czułam się komfortowo zarówno dzięki Pani doktor jak i wyposażenie gabinetu w pełni profesjonalne. Polecam

Wizyta prywatnie przebiegła w bardzo miłej atmosferze.
Polecam

Wspaniała i profesjonalna Lekarka. Zdecydowanie polecam każdej kobiecie. Uprzejma, życzliwa, posiadająca wiedzę i umiejąca ją przekazać.

NIE polecam! Przynajmniej w ramach NFZ. Oschła w kontakcie, o wszytko musiałam dopytywać bo inaczej nie dowiedziałabym się niczego. Również nie słucha, potrafi nie odpowiedzieć na pytanie bo się zamyśla(?) Byłam z bólem jednej piersi w sumie 3 wizyty. Prywatne rozmowy pani dr przez telefon to chyba standard bo były na każdej wizycie. Przez 6 miesięcy nie zrobiła w mojej sprawie nic poza leczeniem mnie ziółkami (Castagnus) . Raz obejrzała piersi tylko na stojąco(!) i badanie trwało może około 2 minut. Nie dostałam skierowania na USG czy mammografie. W końcu sama zrobiłam sobie prolaktynę (za swoje pieniądze), ale po pozytywnym wyniku pani dr rozłożyła ręce i skierowała mnie do poradni onkologicznej (gdzie notabene skierowani nie trzeba). Zmarnowałam przez tą panią pół roku i czekam na wizytę u onkologa i nadal nie wiem co mi dolega.

Byłam u Pani dr w ramach wizyty z NFZ. Nie polecam. Zbywa zadawane pytania. Prawie nic nie mówi. Trzeba się dopytywać, żeby się czegokolwiek dowiedzieć. Wizyta trwała bardzo krótko, mimo że jestem osobą w ciąży. Nie zleciła prawie żadnych badań. Nie założyła karty ciąży. Na następną wizytę kazała przyjść za 6 tygodni. Potraktowała mnie bardzo lekceważąco. W ramach wizyt z NFZ nie polecam. Być może prywatnie jest zupełnie inaczej.

W ramach wizyt z NFZ nie polecam. Być może prywatnie jest zupełnie inaczej.

Nigdy więcej do tego lekarza. Masakra. Zostałam potraktowana jak gówniara, mimo iż swój wiek mam. Żadnej pomocy. Wręcz czułam się jak intruz , bo w ciągu 10 min wizyty trzy razy przeszkadzały mi prywatne "Pani Doktor" rozmowy przez telefon.

Odwiedziłam tą Panią dwa razy za pierwszym razem przepisała mi tabletki na wyregulowanie miesiączki i zleciła badanie tarczycy, wyniki wyszły dobrze więc poszłam po dalszą poradę w zamian otrzymałam odpowiedź:"niestety nic więcej nie mogę dla Pani zrobić" a co ona dla mnie zrobiła? dała tabletki i skierowanie na dwa hormony? skoro dla niej to wszystko co może zrobić, to powinna zrezygnować z zawodu

Bardzo polecam tą panią doktor. Bardzo miła i uprzejma. Moja pierwsza wizyta u ginekologa odbyła się właśnie u niej. Zero bólu podczas badania i podczas USG dopochwowego. Mimo tego, że mam zbyt wiele kilogramów, nie krytykowała tego, a wręcz zaproponowała co zrobić by schudnąć :) Bardzo szczegółowa i pomocna. Odpowie na każde pytanie. Pani doktor pracuje w publicznej przychodni, gdzie starczy rano się zarejestrować a popołudniu ma się wizytę i nie ma czegoś takiego, że proponuje prywatną wizytę. Wszystkie badania zleca bezpłatnie. Bardzo polecam tego lekarza tym bardziej, że przyjmuje ...

Bardzo polecam tą panią doktor. Bardzo miła i uprzejma.
Moja pierwsza wizyta u ginekologa odbyła się właśnie u niej. Zero bólu podczas badania i podczas USG dopochwowego. Mimo tego, że mam zbyt wiele kilogramów, nie krytykowała tego, a wręcz zaproponowała co zrobić by schudnąć :) Bardzo szczegółowa i pomocna. Odpowie na każde pytanie. Pani doktor pracuje w publicznej przychodni, gdzie starczy rano się zarejestrować a popołudniu ma się wizytę i nie ma czegoś takiego, że proponuje prywatną wizytę. Wszystkie badania zleca bezpłatnie. Bardzo polecam tego lekarza tym bardziej, że przyjmuje na NFZ, a lekarza z takim podejściem bardzo rzadko można spotkać w publicznych gabinetach.

Chodziłam do dr Chwastek całą ciążę. Była to moja pierwsza ciąża. W 6 miesiącu zaczęłam puchnąć. Pani dr zaleciła mi dietę, bo za dużo przytyłam. Córkę urodziłam w 37 mc przez cc w ataku rzucawki, bo okazało się, że ta pani nie wykryła u mnie gestozy tj. zatrucia ciążowego. Gdyby nie szybki przyjazd karetki i działania lekarzy dzisiaj bym nie żyła. Uważam niewykrycie podstawowego zagrożenia w ciąży i doprowadzenie do zniszczenia mi zdrowia za podstawowe błędy. Ja za błędy tej pani będę płacić do końca życia. Dodam że po tym wszystkim oprócz wylewu do mózgu, drętwienia kończyn i innych dolegliwości zdrowotnych z którymi się borykam nie mogę więcej mieć dzieci. Inaczej - mogę zajść w ciążę ale jej nie przeżyję.
Za zniszczenie mi zdrowia i życia bardzo tej pani dziękuję.

Profesjonalistka z super podejsciem do pacjenta! Pani dr prowadzila moja ciaze- zlecala badania, przed kazdym badaniem tlumaczy na czym to polega i po co to, wysluchala, wytlumaczyla, dobrala leki a po porodzie tabletki antykoncepcyjne. Nie przepadam za badaniem ginekologicznym ale tu badanie odbywa sie tak, ze nie czuje sie niekonfortowo- chodzilam do paru ginekologow przedtem ale pani dr jest po prostu najlepsza:-)

Profesjonalistka z super podejsciem do pacjenta!
chodzilam do paru ginekologow przedtem ale pani dr jest po prostu najlepsza:-)

Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjentki. Potrafi cierpliwie wysłuchać i odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie. Ponadto jest bardzo miła i życzliwa, co w połączeniu z ogromną kompetencją sprawia, że jest wyjątkowym specjalistą.

Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjentki.