dr Monika Czarnota

Pani Doktor Monika ma czas dla kazdego. Nie spieszy się, jest cierpliwa, spokojna. Nie patrzy tylko na jeden ząb ale ocenia stan całego uzebienia i jego problemów. Tego nie zrobił nikt w innych gabinetach! Pełne zaufanie.Podejście kompleksowe.

Nikt nie poświecił mi tyle czasu co Pami Monika. Nie dość że śliczna to jeszcze kompetentna. To przyjemność byc Jej pacjentem. Wypelnień nie widać,nawet w kamerze, przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm. Polecam. Nie moge doczekać się kolejnej wizyty.

Nie lubiłam swojego uśmiechu i nie znalazłam lekarza który spełniłby moje oczekiwania.Dopiero konsultacja i leczenie u Pani Moniki pozwoliły mi uwierzyć ze sie da coś z tym bałaganem zrobić. Mam piekne licówki z kompozytu, nikt sie nie domysla, ze sa sztuczne, a przyciagja uwagę! Polecam!Komfortowy gabinet.Miły personel. Swietna jakość usług!

Pani doktor jest przesympatyczną osóbką. Miła, cierpliwa i bardzo dokładna :). Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą umilić sobie wizyty u stomatologa :).

W gabinecie Pani Czarnoty przeprowadzałem zabieg laserowego wybielania zębów i zwężania diastem. Jestem bardzo zadowolony z efektów, wygląd zębów poprawił się diametralnie. Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Gorąco polecam :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gorzów Wielkopolski"?

EZ. Zespół chirurgii jednego dnia. NZOZ. Ebert T., Zachara S.
Borowskiego 2A

Władysława Łokietka 31 lok. 3a