lek. dent. Monika Dąda

Jeszcze raz dziękuję za uratowanie zęba .Ma pani dr rację zęby są na całe życie i żadna nawet najlepsza proteza nie zastąpi własnego zdrowego zęba.:)

Bardzo miło i kompetentnie. Przede wszystkim zero bólu. Wizyta pomogła a cena jest adekwatna do jakości leczenia. bardzo dobry poziom!

Leczyłam tam z mężem tam zęby podczas naszego pobytu w Polsce.Jak mąż poszedł w Anglii na usunięcie kamienia to lekarz zapytał go kto tak ładnie panu zęby poleczył!!!!!!!. Polecam zdecydowanie ten gabinet i zgadzam się z moimi poprzednikami.Pozdrawiamy cały personel Dent.All i życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Mialem zaszczyt poznac Pania Monike, jej prace, asystentki i gabinet i musze przyznac ze juz mi teraz teskno do nowych zabiegow ktore Pani Monika wykonuje profesjonalnie jak zaden do tej pory poznany przezemnie stomatolog.Jej usmiech i zyczliwosc wynagradza wszelki dyskomfort ktorego oczywiscie nie ma, lecz jaki moglibysmy sobie wyobrazic u stomatologa :) Dziekuje Pani Moniko i do zobaczenia.

Dziekuje Pani Moniko i do zobaczenia.

Witam ! Nie polecam Złamali mi igłe w kanale nie powiedzieli mi o tym nie przyznają sie do błędu zresztą jak wszyscy lekarze i posłowie itp.. są bezkarni. Wniosek taki że trzeba było usunąć ząb a pieniążków nikt nie zwrócił 600zł Owszem są miłe dziewczyny ale trzeba być człowiekiem ludzie .

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sandomierz"?

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 43/06