Monika Dobrowolska-Zabawa

Bardzo dobry stomatolog. Dzięki pani doktor przestałam bać się wizyt u dentysty - gorąco polecam. Moi znajomi, którzy leczą zęby u tej dentystki również są bardzo zadowoleni.

było super ;) jeszcze dostałem paste gratis ;)

było super ;) jeszcze dostałem paste gratis ;)

Szczerze polecam .Przemiła osoba, świetne podejście. POLECAM

Szczerze polecam .Przemiła osoba, świetne podejście. POLECAM

Bardzo dobry stomatolog. Polecam. Chodzę do niej razem z dziećmi i nie mam co do Pani doktor jak i Pani asystentki żadnych zastrzeżeń są bardzo mile i podchodzą do wszystkiego profesjonalnie, nie mogę również pominąć tego ze maja bardzo dobry kontakt z dziećmi. Moje dzieci z chęcią przychodzą tam leczyć zęby i co najważniejsze nie boja się już dentysty :D Naprawdę polecam.

polecam. najlepszy stomatolog w jarosławiu

polecam. najlepszy stomatolog w jarosławiu

serdecznie polecam tą Panią doktor, bo to naprawdę bardzo dobry stomatolog i przemiła osoba, szczególnie polecam dla dzieciaczków, gdyż Pani Doktor ma świetne podejście i dzieci sie nie boją kolejnej wizyty, a moja córa to nawet chętnie chodzi (ale tylko do tego Stomatologa bo od innych ucieka heh)tak więc serdecznie POLECAM ja chodzę do tej dentystki z całą rodziną :D

Jestem bardzo zadowolona. Pani dr jest bardzo miła i kompetentna.

Jestem bardzo zadowolona. Pani dr jest bardzo miła i kompetentna.

bardzo miła ,sympatyczna, ma czas dla pacjęta ,spełnia pod każdym względem moje oczekiwania.