lekarz Monika Drozd

Pani Doktor jest sympatyczną uśmiechniętą osobą, co sprawia, że wizyty u niej to przyjemność. Moja mama robiła u niej protezę i mówiła, że mogła spać w fotelu gdy Pani Drozd wyrywała jej zęby. Gdy miałam jakiś problem z dziąsłem poszłam do niej, a tak sprawdziła i powiedziała, że nic sie nie dzieje. Bezpłatnie! Widać, że kocha swoją pracę. Polecam serdecznie

Szczerze polecam. Zero stresu, 100% zadowolenia.

Szczerze polecam. Zero stresu, 100% zadowolenia.

Robiłam u Pani Moniki chyba wszystko co tylko możliwe, od ściagania kamienia poprzez wymianę plomb, na kanałowym leczeniu kończąc. Szczerze za każdym razem mówiłam do zobaczenie, gdyż takie wizyty u dentysty to przyjemność. Polecam wszystkim, szczególnie tym zestresowanym.

Jestem po prostu mile zaskoczony. Dziękuję Pani Moniko.

Jestem po prostu mile zaskoczony. Dziękuję Pani Moniko.

Pani Monika spelnila wszystkie moje oczekiwania wizyty u dentysty staly sie mniej stresujace dzieki tej pani zakonczylam leczenie zebow i jestem zachwycona efektem. Zawsze mozna liczyc na porady ze strony pani Moniki i zawsze odpowiada na wszystkie pytania jedyne co moge zrobic to odwdzieczyc sie slowami DZIEKUJE PANI MONIKO