Monika Droździel

Położna

urodziłam z nią 3kę dzieci. nie znam bardziej wspaniałej, ciepłej ale i konkretnej osoby. czułam się w każdym momencie zaopiekowana. teraz jeżdżę do Moniki przez całą Warszawę by była moją położną środowiskową :) nie wyobrażam sobie porodu bez niej. uważam, że to najlepiej wydane pieniądze by mieć ją na wyłączność! polecam każdemu co się zastanawia, nie ma nad czym. ocena 4,7 jest zdecydowanie nieadekwatna! powinno być 10 na 5 możliwych:)

Bardzo polecam Panią Monikę. Miałam szczęście trafić akurat na jej dyżur w ramach NFZ. Bardzo serdeczna, pełna energii i konkretna we wskazówkach. Poród z Panią Moniką wspominam jako niesamowite doświadczenie, żadnego strachu. Ponadto robiła wszystko żeby zadbać o krocze (pęknięcie tylko I stopnia).

Anioł 😀Cudowna osoba😀Bez niej nie dałabym rady😀 Mega profesjonalizm z jej strony😀 Wszystko co mówiła się sprawdziło😀Czułam się przy niej bardzo komfortowo😀Gdybym rodziła ponownie, to tylko z nią😀😀😀

Geniusz w swoim fachu. Bardzo konkretna, skoncentrowana na zadaniu, otwarta, kontaktowa, bezposrednia i rzetelna osoba. Urodziłam z Moniką drugą córkę. Był to genialny poród i to za sprawą Moniki właśnie. Na każdy kryzys spowodowany bólem odpowiadała propozycją, która doskonale wpisywała się w moje potrzeby. Była czuła, ciepła, stanowcza jak trzeba. Oszczędziła mi krocze (mimo naprawdę sporego dziecka), pozwoliła mi na dużo swobody w trakcie I i II okresu porodu. Nie przesadzając - dużo było metafizyki w tym, jak poprowadziła cały poród. Polecam ją z całego serca!

Geniusz w swoim fachu.

Rodziłam w sierpniu 2013 roku.Z całego serca polecam Monikę Droździel. Bardzo kompetentna, ciepła, miła i taktowna osoba. Poród z nią wspominam bardzo dobrze, wspierała w momentach kiedy traciłam wiarę, że dam radę. W tej wyjątkowej chwili jaką jest przyjście na świat naszego dziecka właśnie ktoś taki jak Monika powinien być przy nas.

Gorąco polecam tą Panią- super babka.

Gorąco polecam tą Panią- super babka.

Panie Monika, w zeszłym roku (2012)towarzyszyła mnie i mojemu mężowi w bardzo trudnej sytuacji jaką jest urodzenie (przedwcześnie) martwego dziecka. Kiedy trzeba stanowcza, taktowna, ciepła, fachowa i bardzo opiekuńcza. Dzięki niej i reszcie zespołu mimo tak trudnych przeżyć nie mamy "traumy szpitala" i na pewno do nich wrócimy - mam nadzieję w milszych okolicznościach.

Niestety miałam poród państwowy i pani monika nie jest taka mila jak w porodach uslugowych, oczywiscie zostalam nacieta co pozniej tlumaczono duza glowa dziecka 3300. Po porodzie przyszla tylko zmierzyc dziecko i powiedziec ze moge juz wstac. Nie polecam!

Genialna! Nie urodziłabym bez niej! Polecam wszystkim dziewczynom, które boją się porodu! Ja już wiem - z Moniką nie trzeba się bać porodu :)

Wspaniała Położna, w lipcu 2012 roku urodziałam razem z Moniką drugie dziecko. Cierpliwa, troskliwa, opiekuńcza, zawsze ma czas dla Pacjentki nawet po porodzie. Telefon odbiera o każdej porze dnia i nocy. Dzięki Monice czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Jeżeli miałabym urodzić kolejne dziecko to tylko z Moniką. Oby tylko takie Położne były. Wyjątkowa Kobieta!!!