dr n. med. Monika Franczuk

Pulmonolog

Najkompetentniejszy pulmonolog jakiego znam. Mialam przyjemnosc leczenia swojej astmy u Pani dr.Franczuk , teraz mieszkam w niemczech i moge tylko pomazyc o takim leczeniu jakie mialam w poradni na Plockiej. Jak tylko bede miala problemy to zrobie wszystko , zeby dostac sie wlasnie do dr. Franczuk.

Niestety ja mam zdecydowanie negatywne doswiadczenia z Pani dr. Trafilem do Pani dr. po prawie 2 miesicznej walce z zapaleniem oskrzeli/pluc. Mimo ze bralem 2 antybityku przez ponad tydzien a stan moj sie nie zmienial (wczesniej bralem 2 inne antybiotyki) Pani dr. nic nie dodala tylko kazala leczenie kontynuowac mimo ze bylo NIEEFEKTYWNE. Mnie kosztowalo to 120 zl i zapewne troche zdrowia. Inny pulmunolog (z Wroclawia) po telefonicznej przekazaniu informacji o objawach (bez mozliwosci osluchania mnie)jak sie okazalo po badaniach postawil prawidlowa diagnoze i leczeniu musialem zmienic. Tak wiec Pani dr. NIE POLECAM.

Polecam,bylo jak na dobrym amerykanskim filmie o lekarzach,z ta roznica, ze to bylo w Polsce i naprawde.