2,5
2,6
2,6
2,2
2,1

Pani doktor Górny jest super lekarzem .Chodzę do niej 13 lat polecam wszystkim i oceniam ja na 5 +.Regularnie co roku przypomina mi pisząc liściki względem badań cytologicznych.

Ta kobieta NIE powinna mieć wogóle kontaktu z przyszłymi mamami! to co wyprawia to paranoja...byłam u niej dwa razy: niemiła, traktuje pacjentki przedmiotowo... Najgorsze dla mnie było to, że potrafiła do mnie zadzwonic około godziny 15, i poinformowac mnie, że ona na mnie specjalnie czekac nie będzie dwie godziny, i że mnie nie przyjmnie w przychodni! (byłam umówiona na 17,15). NIE POLECAM!

Ta kobieta NIE powinna mieć wogóle kontaktu z przyszłymi mamami!

NIE POLECAM!

Bardzo niesympatyczna pani doktor. Wizyta trwa najkrócej jak się da, nic nie tłumaczy, w dodatku ma pretensje, że tak późno przyszłam na badanie, a jak byłam 3 miesiące wcześniej to usłyszałam, że jeszcze nie minął rok od ostatniego i dlatego ona mi nie zrobi badania. Paranoja!

Jestem drudgi raz w ciąży i od poczatku jestem prowadzona przez Panią dr. Jest doświadczona-to fakt-ze względu na wiek ;), podejście do pacjenta bardzo obojętne(typu kolejna sztuka), czasami bardzo niemiłe-miałam wrażenie, że usilnie chce bym, poszła do niej prywatnie na usg,L-4; ogólnie podejście PRL-owskie, czas u Pani Doktor stanął w miejscu, zdecydowanie nie polecam! chyba, że ktoś chce się bardzo zniechęcić do ginekologa!

Bardzo nie przyjemna pani doktor. oceniająca postępowania pacjentki w sposób nie akceptowany. serdecznie odradzam.

Pani Monika jest prawdziwym lekarzem z powołania,oddanym pacjentowi, kompetentnym; prowadziła moją zagrożoną ciążę, to dzięki Niej nie straciłam dziecka, o każdej porze mogłam zadzwonić i prosić o rade lub o spotkanie, naprawdę gorąco polecam:)

Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem bardzo niezadowolona. W szpitalu na oddziale lekarze za głowę się chytali jak usłyszeli nazwisko lekarza prowadzącego. Praktycznie o niczym nie byłam informowana w czasie ciąży. Usg musiałam zrobić prywatnie u pani doktor bo podobno był zepsuty w placówce aparat do usg wizyta kosztowała 50 zł za zwykłe usg. 3 badania usg jest refundowane na cała ciąże a ja miałam dwa gdyż jedno musiałam sobie zapłacić. Dopiero po porodzie położna poinformowała mnie o tym że są refundowane spotkania z położną w ramach szkoły rodzenia. Pani doktor tego mi nie przekazała. Jeśli chodzi o wizyty teraz gdy potrzebuje tylko i wyłącznie recepty na tabletki jest ok pani doktor zawsze miła i wypisuje co trzeba. W czasie ciąży rzadko bywa miła, uśmiechnięta - zawsze zła , wiecznie spóźniona do prac.

10. Mam 18 lat, chciałam rozpocząć życie seksualne z chłopakiem, lecz bałam się ciąży. Byłam przekonana że o zabezpieczeniu się wiem wszystko, po wizycie u pani dr okazało się że miałam wiele braków w tym zakres. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, tłumacząc mi sposoby zabezpieczenia przed ciążą. Nie wiedziałam że jest tych sposobów aż tak dużo i do każdej kobiety należy zastosować inną metodę. Była bardzo cierpliwa i podeszła z dużym doświadczeniem do mojego przypadku. Mogę powiedzieć, że jest lekarzem nastawionym na pomoc dla osób w moim wieku bez doświadczenia.

Pani Doktor jest osobą miłą, kompetentną, poza tym jest bardzo dobrym specjalistą posiadającym olbrzymią wiedzę medyczną.Polecam wszystkim dziewczynom, można z Nią szczerze porozmawiać na każdy temat.

Pani doktor Górny jest bardzo sympatyczna, widać, że zna się na rzeczy. Badanie było przeprowadzone w sposób bardzo delikatny i choć była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, na pewno nie będę miała oporów przed następnymi wizytami. Pani doktor poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i wytłumaczyła wszystko w sposób dokładny. Polecam odwiedzenie właśnie tego gabinetu. Nie rozumiem poprzednich komentarzy, ponieważ nawet osoby siedzące w poczekalni były zadowolone z wizyt.