lekarz Monika Jeżewska

Internista, Kardiolog

Pani nie pomaga tylko kasuje pieniądze, nie powinna udzielać telekonsultacji, jest arogancka i niemiła

Super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta. Godny zaufania. Pełen cierpliwości i wyrozumiałości dla pacjenta. Szczerze polecam i dziękuję za" dziś"

dobry ,profesionista swietna doktor bardzo uprzema imila ,dobra i precyzyjna diagnoza,,godna polecenia

Wspaniały lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta, potrafi zarówno wytłumaczyć sprawy związane z chorobą, wysłuchać pacjenta i, co najważniejsze -pomóc

Świetna specjalistka, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Bez problemów kieruje na wszystkie potrzebne badania.

Świetna specjalistka, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Bez problemów
kieruje na wszystkie potrzebne badania.

Jedyna osoba,kompetentna, fachowiec w swojej dziedzinie, która zajęła się moimi dolegliwościami, zleciła tylko podstawowe badanie krwi, okazało się, że mam niedokrwistość, a poprzedni pseudo specjaliści ograniczyli się do wywiadu i osłuchania pracy serca, oczywiście kasując za każdą wizytę. Pozdrawiam Pani Moniko Oby więcej tak cudownych,ludzkich i oczywiście znających się na swojej pracy lekarzy.Polecam tylko Panią doktor Monikę Jeżewską. Wdzięczna pacjentka Beata

Pozdrawiam Pani Moniko
Wdzięczna pacjentka Beata

Bardzo dobry specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta.

To nie jest tylko lekarz,ale "dobry duch" każdego pacjenta. Ja osobiście zawdzięczam życie Pani doktor jestem po operacji (pomostowanie tętnic wieńcowych) którą miałam zorganizowaną w tydzień a Pani doktor osobiście się tym zajęła. Szybka interwencja uratowała mnie. Jeżeli kardiolog to TYLKO ta kobieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz z prawdziwym powołaniem.Konkretna,rzeczowa ,traktuje pacjenta z należytą uwagą.Oprócz kompetencji zasługuje na uwagę fakt bardzo "ludzkiego"podejścia do pacjenta.Brakuje nam takich lekarzy .Polecam gorąco.

Podpisuję się obiema rękami - to wspaniały lekarz. Pani doktor mojemu mężowi uratowała życie wpisując na skierowaniu do szpitala słowo "pilne". Teraz mąż jest po operacji wszczepienia bajpasów. Nie wiadomo co i kiedy by się stało gdyby nie Pani dr.Jeżewska. Dziękuję!!!Lucyna Borkowska 15,07 Próba wysiłkowa po 2min przerwana.